[quote]

Mezinárodní skupina společností AsstrA-Associated Traffic AG nabízí celou řadu dopravních a logistických služeb, nabízí přepravu automobilů a všech produktů automobilového průmyslu: od přepravy tahačů a souvisejících zařízení až po dodávku drahých osobních automobilů a speciální techniky.

 

[/quote]

Široká dopravní geografie

„Již více než 20 let vyvíjí experti společnosti AsstrA optimální trasy pro přepravu automobilů v evropských zemích. Jedná se o Německo, Holandsko, země Beneluxu, Francii, Českou republiku, Polsko, Itálii, Španělsko, Slovensko, Maďarsko a také Litvu, Estonsko a Finsko. Poskytujeme také služby zákazníkům, kteří mají zájem o dodávku vozidel do zemí SNS – Běloruska, Ruska nebo Kazachstánu. Země jako Uzbekistán, Tádžikistán a Gruzie se se taktéž nacházejí v našem dosahu.V letošním roce tým AsstrA přepravil v těchto směrech zhruba milión tun nákladu, z nichž polovina je na trase Německo-Bělorusko, „říká Pavel Androshchuk, vedoucí oddělení specializované silniční přepravy v AsstrA.

Kvalifikovaní pracovníci berou v úvahu individuální potřeby klienta a zajišťují dopravu zboží v předem domluvených termínech. Díky spolupráci s hlavními dopravními partnery realizujeme flexibilní cenovou politiku a garantujeme švýcarský standard služeb, „zdůrazňuje Pavel Androshchuk.

Vozový park – základ úspěchu

Výrobky, které jsou přepravovány k využití v automobilové oblasti, jsou velmi cenné nejen finančně, ale také z morálního hlediska,  protože často mají pro své majitele mnohem vyšší hodnotu.

„Pro přepravu osobních automobilů používá AsstrA specializované autotransportéry s různým počtem míst- 2, 3, 4, 8-10. V závislosti na objednávce přizpůsobujeme celou přepravu: vybíráme autodopravu s otevřenou nebo uzavřenou karosérií, tahač nebo standardní návěs s plachtou. To umožňuje zajistit pro klienta maximální bezpečnost celého nákladu.

Za nakládání a zabezpečení přepravovaných vozidel je odpovědný řidič. Co se týče nakládání na návěs a následné vykládky, jsou odesílatel a příjemce povinni poskytnout speciální rampu pro bezpečný průběh. Bezpečnost přepravovaných automobilů je naší prioritou, „konstatuje vedoucí specializované  přepravy vozidel.

Služby nejvyšší kvality

V oblasti mezinárodní přepravy automobilů společnost AsstrA spolupracuje především s firmami, které dodávají nové osobní automobily, minibusy a tahače.

„Tým AsstrA přepravuje značné množství vozů nejvyšší kvality. Několikrát jsme prováděli přepravu takových „perel“ jako Porsche, Bentley a Tesla. Máme také zkušenosti s přepravou nových luxusních vozů – například Hyundai Equus, Hyundai Genesis, stejně jako Volkswagen Phaeton nebo Audi A8L,“ sdílí své zkušenosti Pavel Androshchuk .

Vedle soukromých firem a společností nabízí skupina AsstrA služby i pro jednotlivce, nabízí přepravu unikátních vozidel s využitím autotransportérů s otevřenou nebo uzavřenou plošinou.

„Odborníci společnosti AsstrA přepravují nejen vozy prémiové třídy, ale také zajišťujeme služky pro VIP klienty. Služby AsstrA v oblasti osobní automobilové přepravy byly využívány vládními členy, zástupci velvyslanectví a konzulátů různých zemí. Kvalifikovaní specialisté společnosti AsstrA jsou připraveni přepravovat každou „vlaštovku“ automobilového průmyslu – od tahače až po Bentley, “ shrnuje vedoucí oddělení Pavel Androshchuk.

 

Zdroj : Asstra