[quote]2021 byl pro všechny neuvěřitelně těžký rok. Posledních 12 měsíců jistě prokázalo význam fascinujícího logistického sektoru. Nejde jen o odolnost tváří v tvář extrémním výzvám, ale také o proměnu těchto výzev v úspěch.[/quote]

Ať už jde o ty nejvyšší logistické výzvy: distribuce vakcín, nebo jiné výzvy jako schopnost adaptovat se rychlostí blesku a zlepšit své doručovací služby, robotizace průmyslu, velký rozmach eCommerce sektoru nebo potreba speciální infrastruktury a skladovacích zařízení.

Je čas se shromáždit, abychom ocenili a odměnili tvrdou práci všech zúčastněných a díky 9 kategoriím, neexistuje lepší způsob, jak prezentovat úspěchy a úžasné pokroky, které se dokázali.

Ceny WOF Expo Awards jsou příležitostí předvést vynikající práci a úspěchy lidí, organizací a podniků v oblasti logistiky, eCommerce a dodavatelského řetězce. Přední společnosti budou oceněny v následujících kategoriích:

PORT OF THE FUTURE, AIR CARGO EXCELLENCE, MULTINATIONAL SMART FREIGHT FORWARDER, LAST-MILE EXPERT, SHIPPING LINE EFFICIENCY, SPEEDY FLOW AIRPORT, REGIONAL SMART FREIGHT FORWARDER, GREEN IMPACT, START-UP HERO, INNOVATION OF THE YEAR.

V průběhu soutěže WOF Awards se můžete také podílet na nominováni svého favorita, takové společnosti, která přispívá změnou k lepšímu! Zašlete prosím nominační formulář do 31. srpna prostřednictvím našeho webu zde. Nechte svůj hlas slyšet a nominujte svého kandidáta v následujících 4 kategoriích:

REGIONAL SMART FREIGHT FORWARDER, GREEN IMPACT, START-UP HERO, INNOVATION OF THE YEAR.

Vítězové budou oceněni na slavnostním předávání cen WOF Awards Gala 7. října 2021 v Inchebe Expo v Bratislavě, kde budou mít příležitost sdělit své úspěchy a odpromovat se jako přední hráči na mezinárodní platformě.

Pro hlasujících je taky připravena odměna v podobě all inclusive víkendu v 4 **** wellness hotelu IMPOZANT uprostřed pohoří Fatra na Slovensku. Stačí hlasovat v jedné kategorii TU.  Přijďte si i vy užít večer plný programu, networkingu, uvolněné atmosféry, skvělého jídla a pití, a ještě mnohem více na vás bude čekat na ceremonií WOF Awards Gala.

 

Build connections. Do business. Make friends.

DPP