DPP

Každý rok tisíce odborníků z oblasti logistiky a supply chain navštěvují několik akcí mimo Českou republiku, které jim nejen pomáhají dozvědět se o současných osvědčených postupech v průmyslu, ale také jim poskytnout přehled o trendech a technologiích zítřka. Ačkoli každá akce má své vrcholy, bohužel je téměř nemožné navštívit všechny dobré logistické konference kvůli napjatým časovým rozvrhům, omezenému času a rozpočtu. Abychom vám ušetřili čas, sestavili jsme pro vás seznam deseti nejlepších událostí dodavatelského řetězce a logistiky, k nimž dojde v Evropě v roce 2019.

Vybrali jsme ty nejlepší konference, které mají vysoce kvalitní účastníky a poskytují vám praktické informace, které skutečně ovlivňují vaše podnikání na základě nejnovějších trendů a technologií.

V případě, že chcete zůstat informováni  o logistických akcích v budoucnosti:

  • nezapomeňte se přihlásit k odběru Zpravodaje našeho portálu eLogistika.info;
  • sledujte portál eLogistika.info;
  • sledujte Kalendář logistických akcí na našem portálu.

1. LogiMAT

Logistics Events

Od 19. do 21. února se na Stuttgartském veletrhu setkávají zahraniční vystavovatelé a decision makeři z průmyslu, obchodu a sektoru služeb, aby našli nové obchodní partnery a zajistili si svůj supply chain na LogiMATu 2019. Tento veletrh je jednou z největších světových výstav intralogistiky, která nabízí kompletní přehled všeho, od výroby přes nákup až po přepravu.

Mezinárodní vystavovatelé se scházejí, aby představili inovativní technologie, produkty, systémy a řešení pro zefektivnění provozu, optimalizaci procesů a snížení nákladů ve vnitřní logistiku společnosti. V letošním roce se veletrhu zúčastnilo více než 55 000 odborníků a organizátoři očekávají, že toto číslo bude ještě větší v roce 2019.

Web: https://www.logimat-messe.de/en

Kde: Stuttgart, Německo

Kdy: 19-21. února 2019

Lístky: již od €0 do €42. Více informací na https://www.logimat-messe.de/en/fair/tickets

Brožura: https://www.logimat-messe.de/en/exhibitors/downloads/brochures-logo

 


2. Logistické CIO fórum EU

Logistické fórum CIO EU sdružuje 200 vedoucích pracovníků v oblasti IT a odborníků z nejdůležitějších evropských poskytovatelů logistiky, aby diskutovali o největších výzvách a příležitostech, které ovlivňují technologii pro logistický průmysl. Mluvčí a účastníci diskutují na akci o měnící technologii, rozvíjející se zodpovědnosti CIO a o tom, jak přijmout nejnovější technologie, které umožní získání nových zákazníků.

 

Web: https://events.eft.com/cioeu/

Kde: Amsterdam, Holandsko

Kdy: 5-6. března 2019

Lístky: zdarma pro CIO nebo Senior IT exekutiv logistických poskytovatelů a €2,995 pro poskytovatele řešení. Více informací na https://events.eft.com/cioeu/register.php

Brožura: http://1.eft.com/LP=20822

 


3. Logistics Meets Innovation

V roce 2019 se uskuteční  4. ročník konference Logistics Meets Innovation v Bruselu v Belgii. Jedná se o každoroční konferenci, která poskytuje exkluzivní místo pro setkání odborníků a vedoucích pracovníků z oblasti logistiky a dodavatelského řetězce, kde se mohou naučit a diskutovat o nejnovějších novinkách a tématech. Na akci se shromáždí více než 50 osobností z předních logistických společností, jako jsou DHL, P & G, Amazon, DPD, Air France, McKinsey & Co. a další.

Zatímco předchozí konference se zabývala tématem Spolupráce v logistice: od Blockchainu k fyzickému internetu, tentokrát se zaměří především na praktické příklady umělé inteligence a automatizace v dodavatelském řetězci.

Web: http://transmetrics.eu/logistics-meets-innovation/

Kde: Brusel, Belgie

Kdy: bude určeno

Lístky: Lístky jsou zdarma. Více informací na http://transmetrics.eu/logistics-meets-innovation/


4. SITL Europe

SITL je nezbytným dílem ve skládance akcí v odvětví dopravy, logistiky a dodavatelského řetězce. SITL zahrnuje všechny produkty a služby pro přepravu zboží a logistický řetězec. Na události jsou zastoupeny různé oblasti nákladní expertízy: modální doprava (silniční, námořní, železniční) a specializované (teplotně řízené, nebezpečné zboží, městské atd.), Informační systémy / RFID (software TMS a WMS) , infrastruktura, nemovitosti, dopravní prostředky (pohonné hmoty, palubní systémy, pneumatiky) atd. SITL společně se společností Intralogistics Europe nabízí vysokou koncentraci logistických poskytovatelů a uživatelů dopravy z průmyslu, obchodu a distribuce.

Nadcházející událost představí interaktivní oblast – Smart Demo společnosti SITL, což je prostor určený pro demonstraci inovativních řešení v reálných podmínkách, který je přístupný všem vystavovatelům. Nová vesnice „Startup“ se bude nacházet hned vedle, zatímco Intralogistics a Next Generation dopravy obsadí prostory po vchodu do výstavy. Stejně jako v roce 2018, kdy událost měla zvláštní událost od Amazonu o její logistické strategii, bude SITL 2019 budován kolem významných hráčů, kteří vyvíjejí tvůrčí postupy v logistických přístupech.

Web: http://www.sitl.eu/

Kde: Paříž, Francie

Kdy: 26-28. března 2019

Lístky: Zdarma se zvacím kódem jinak  od€61 (online) do €91 (na akci). Více informací na: https://badge.sitl-intralogistics.com/en/visitor.htm

 


5. Leaders in Logistics: Post and Parcel 2019 Europe

Hlavní strategická událost pro poštovní a balíkový průmysl se koná v březnu 2019 v Madridu. V rámci dvou fór, Dne inovace v operacích a dvoudenního summitu Post & Parcel Europe, si můžete zajistit trvalý obchodní úspěch.

Nejdůležitější kontinentální konference Post and Parcel 2019 Europe nadále sjednocuje vedoucí pracovníky předních evropských poštovních a logistických operátorů, kteří prozkoumají kritické trendy, které formují budoucnost tohoto odvětví. Témata, které je třeba prozkoumat – Využití technologie k provádění změn; Osvobození prostřednictvím automatizace; Boost elektronického obchodu; Pošta jako srdce obchodu; Budování pracovní síly zítřka a dalších důležitých diskusních bodů.

Web: https://new.marketforce.eu.com/leaders-in-logistics/events/post-parcel-europe/

Kde: Madrid, Španělsko

KDy: 26-28. března 2019

Lístky: Od €995 do €2,345. Více informací na: https://new.marketforce.eu.com/leaders-in-logistics/events/post-parcel-europe/#tickets

Brožura: https://new.marketforce.eu.com/leaders-in-logistics/events/post-parcel-europe/#brochure

[mom_video type=“youtube“ id=“0nyDdX96Xvc“ width=“400″ height=“400″]


6. Transport logistic

Každé dva roky se celý průmysl setkává na světovém veletrhu pro logistiku, mobilitu, správu IT a řízení dodavatelského řetězce v Mnichově. Koneckonců, s více než 2 000 vystavovateli a více než 55 000 obchodními návštěvníky z celého světa, Transport logistic je dokonalou platformou pro diskusi o nejnovějším vývoji a koncepcích, získání informací o komplexním trhu a k uzavření důležitých obchodů.

Význam veletrhu pro tento průmysl zdůraznil Alexandr Dobrindt, bývalý německý spolkový ministr dopravy a digitální infrastruktury a pravidelný host v oblasti dopravní logistiky: „Transport logistic je vrcholná schůzka pro hybatele tohoto světa. Logistika je a zůstane klíčovým faktorem v moderních ekonomikách. “

Web: https://www.transportlogistic.de/index-2.html

Kde: Mnichov, Německo

Kdy: 4-7. června 2019

Lístky: Bude známo v únoru 2019. Více informací na:  https://www.transportlogistic.de/visitors/planning-your-visit/tickets/index.html

 


7. TOC Europe

TOC Europe je přední světovou platformou pro  ukázku přístavních technologií a terminálů. Skvělá globální vitrína vybavení, technologií a služeb – to poutá pozornost všech profesionálů v oboru. Přístavní úřady, provozovatelé terminálů, poskytovatelé logistických služeb, lodní dopravci a přepravci se účastní TOC Europe jako návštěvníci a delegáti, kteří se učí, diskutují a pracují dohromady. Na druhé straně se výrobci přístavních zařízení a poskytovatelé technologií účastní jako vystavovatelé a sponzoři, kteří předvádí nejlepší technologii v oboru. Naposledy konference přivítala asi 4000 vedoucích pracovníků.

Web: https://www.tocevents-europe.com/en/Home.html

Kde: Roterdam, Holandsko

Kdy: 18-20. června 2019

Lístky: Zdarma, více informací na https://www.tocevents-europe.com/en/Visiting/visit-the-exhibition.html


8. POST-EXPO 2019

Logistics Events

OST-EXPO 2019 poskytne jednu z nejvýznamnějších příležitostí pro poštovní operátory, kurýrní a expresní společnosti a logistické společnosti, aby debatovaly o aktuálních otázkách a vytvořily obchodní vztahy v celosvětovém měřítku. S více než 3 000 lidmi, kteří veletrh každoročně navštěvují, z více než 100 zemí, je tato událost globálním místem setkání pro poštovní, kurýrní a expresní průmysl.

Výstava POST-EXPO je bezplatná, která umožňuje účastníkům snadný přístup k více než 150 mezinárodním vystavovatelům a poskytuje vynikající příležitost získat první pohled na nové služby, inovace a technologie, které mohou pomoci transformovat a rozvíjet vaše podnikání.

Web: http://www.postexpo.com/en/index.php

Kde: Amsterdam, Holandsko

Kdy: 1-3. října 2019

Lístky: Zdarma

 


9. 36th International Supply Chain konference

36. mezinárodní konference Supply chain BVL se uskuteční v roce 2019 v Berlíně. Jedná se o jedno z předních evropských obchodních setkání pro odborníky v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce.

Od svého založení v roce 1983 se třídenní konference rozvinula do rozsáhlého fóra, které přiláká více než 3 000 účastníků ze všech oblastí logistiky. Vedoucí představitelé průmyslu využívají konferenci jako platformu pro sdílení poznatků o doporučeních k činnosti a jako fórum pro diskusi o aktuálních otázkách a budoucích tématech v oblasti řízení dodavatelského řetězce.

Každý rok poskytuje Berlín platformu pro interakci mezi podnikateli z logistiky IT, dopravy a služeb, logistických nemovitostí a zpracovatelského průmyslu, vědců, politiků a novinářů. Výměna myšlenek podporuje inovace a synergie mezi průmyslovými, obchodními a logistickými službami a současně zahrnuje i státní a akademickou sféru. Každoročně se účastní akce více než 3 500 odborníků ze 40 zemí, 120 speakrů a více než 200 vystavovatelů. Více než 50% účastníků zastupuje vrcholový management společností.

Web: https://www.bvl.de/en/iscc/exhibition

Kde: Berlín, Německo

Kdy: Bude určeno

Lístky: Bude oznámeno v únoru 2019. V 2018 byli lístky následující: €1,780 BVL členové, €1,980 BVL nečlenové.


10. European 3PL & Supply Chain Summit

Evropský 3PL & Supply Chain Summit je každoroční schůzka, která sdružuje přední představitele 3PL a jejich protějšky dodavatelského řetězce z řad výrobců a maloobchodníků s cílem prozkoumat budoucnost dodavatelského řetězce a logistiky. Více než 450 senior manažerů dodavatelského řetězce a logistiky se každoročně účastní akce, díky níž je v 3PL vrcholnou událostí, kterou si nemůžete dovolit vynechat.

V poslední době se událost zaměřila na 3 klíčové témata z oboru: logisticka, supply chain a eCommerce.

Web: https://events.eft.com/eu3pl/

Kde: bude určeno

Kdy: bude určeno

Lístky: od €1,795 (early-bird, 2- dny základní lístek) do €3,495 (3- dny executive lístek). Více informací na: https://events.eft.com/eu3pl/register.php

 


Chybí Vám nějaké jiné vysoce kvalitní logistické akce, které se dějí v Evropě v roce 2019? Dejte nám vědět, kterých akcí se účastníte právě Vy.

 

Zdroj : eLogistika.info