GO!
GLP
GLP
Zabýváme se přepravou, skladováním a úpravou zboží.
Vyrábíme a nabízíme skladové regály a vybavení pro autoservisy.
Dodáváme stacionární i mobilní regály pro sklady a archivy. Řešení na míru dle přání zákazníka. Nabízíme regály pozinkované i lakované regály, paletové regály, konzolové regály, pojezdové regály, drive-in regály, patrové regálové vestavby, regály pro obrazy.
Provozujeme veřejný celní sklad. Poskytujeme služby malým a středním dopravcům včetně pojištění zboží i zajištění celního dluhu.
Zajišťujeme facility management, správu komerčních a průmyslových objektů. Dále technický servis, údržbu, provoz a úklidové služby.
Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme individuální přístup, flexibilitu, preciznost a solidní jednání
Nabídka komplexní bezpečnostní služby, fyzická ostraha, detektivní služby, pořadatelské služby, recepční služby a osobní ochrana osob. Pult centralizované ochrany, dohledové centrum a monitoring technologických celků. Montáž EZS a EPS, docházkové systémy,TV okruhy CCTV a perimetrická zabezpečení. Dále i úklidové služby a facility management, ECES Institut. Zajištění zkoušek a odborné způsobilosti pro bezpečnostní zaměstnance. Transport a zpracování hotovosti a cenin či obsluha ATM. Správa budov.
V roce 2009 se stala největší českou bezpečnostní agenturou. Již řadu let je v České republice předním poskytovatelem bezpečnosti s širokým nabídkou služeb.
Zabýváme se výstavbou a správou kancelářských budov, residenčních a komerčních projektů, logistických center a hotelů.
Nabídka logistických služeb. Přeprava pohonných hmot a nákladů ADR.

2020 © eLogistika.info