Invoitix

AsstrA Deutschland s potěšením oznamuje své oficiální členství v Mezinárodní asociaci leteckých dopravců (IATA). Tento strategický krok upevňuje závazek AsstrA Deutschland k dokonalosti v oblasti leteckých nákladních služeb a posiluje její globální síť.

IATA je prestižní obchodní sdružení zastupující letecký průmysl po celém světě. Díky členství, které zahrnuje velké letecké společnosti a letecké nákladní dopravce, hraje IATA klíčovou roli při stanovování průmyslových standardů, prosazování politických změn a podpoře spolupráce mezi svými členy.

Tím, že se AsstrA Deutschland stane součástí IATA, získává přístup k mnoha zdrojům, průmyslovým poznatkům a platformě pro spolupráci s klíčovými zainteresovanými stranami v sektoru letecké dopravy.

Toto členství je v souladu s odhodláním AsstrA Deutschland k neustálému zlepšování, inovaci a udržování nejvyšších standardů kvality a dodržování předpisů v oblasti letecké nákladní dopravy. „Jsme nadšeni, že se můžeme připojit k váženým řadám IATA a přispět k rozvoji odvětví letecké dopravy,“ řekla Zuzanna Karasek, manažerka letecké přepravy v AsstrA Deutschland. „Toto členství odráží náš trvalý závazek poskytovat špičková logistická řešení a posiluje naši pozici spolehlivého partnera v globálním dodavatelském řetězci.“

Spolupráce s IATA umožní AsstrA Deutschland zůstat v popředí průmyslového vývoje, implementovat osvědčené postupy a využít síť stejně smýšlejících profesionálů. Očekává se, že toto spojení posílí schopnost společnosti dodávat svým klientům efektivní, bezpečná a nákladově efektivní řešení letecké nákladní dopravy.

Zdroj: AsstrA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP