DPP

Divize IPL společnosti AsstrA Associated Traffic AG v Houstonu, známá svými odbornými znalostmi v oblasti manipulace se složitým a časově náročným nákladem, hrdě oznamuje úspěšné dokončení náročné přepravní operace. Tato operace zahrnovala přepravu 7 kusů tlumičů hluku rafinérie z Houstonu na letiště v Dallasu s následným využitím letecké nákladní dopravy z Dallasu do Bangkoku.

Rafinérské tlumiče s celkovou hmotností 22 232 kg představovaly logistickou výzvu kvůli svým rozměrům: 2 @ 140x129x108′, 2 @ 97x97x108′, 1 @ 94x58x78′, 1 @ 74x45x35′, 1 @ 79x41x21′.

Navzdory naléhavosti a jedinečným vlastnostem zásilky out-of-gauge (OOG) byl celý proces dokončen podle plánu, bez jakýchkoli zpoždění nebo incidentů.

„V AsstrA IPL Houston jsme velmi hrdí na naši schopnost zvládnout náročné přepravní operace s přesností a efektivitou,“ řekla Carrie Staab, projektová manažerka v pobočce AsstrA v Houstonu. „Toto úspěšné úsilí je důkazem profesionality, odbornosti a odhodlání našeho týmu poskytovat výjimečné služby. Být partnerem našim zákazníkům znamená pro nás ocenění, ale i spoustu výzev. AIPL poskytující řešení komerční letecké přepravy pro letecký náklad OOG je znepokojující. Ale my jsme vždy ochotní nehledat ve složité situaci problémy, ale pouze řešení.“

Pro více informací o AsstrA IPL Houston a jejích službách prosím navštivte asstra.us

Zdroj: AsstrA