Na podzim roku 2023 AsstrA otevřela kancelář ve městě Shenzhen. Nová kancelář se stala druhým zastoupením skupiny společností v Nebeské říši. Tato strategická expanze má za cíl udržet globální přítomnost, zlepšit provozní schopnosti a zlepšit služby pro firemní klienty. Nová kancelář, která se nachází v srdci Shenzhenu, centra mezinárodního obchodu a logistiky, se stane jedním z klíčových provozních bodů AsstrA v asijsko-pacifickém regionu.

Shenzhen je globálním logistickým centrem s ročním obratem mezinárodního obchodu přes jeho přístavy přesahující 600 miliard USD. „Hlavním cílem je zvýšit kvalitu mezinárodních nákladních služeb AsstrA, zejména na trasách spojených s jižní Čínou. Toho chceme dosáhnout zapojením a rozvojem vztahů s místními čínskými poskytovateli služeb, včetně místních kanceláří lodních linek, železničních operátorů, silničních dopravci (pro mezinárodní i vnitrostátní dodávky), stejně jako letecké společnosti,“ komentoval Vjačeslav Gural, ředitel regionu Asie a Blízký východ. Shenzhen zpracuje více než 27 milionů TEU ročně, což z něj činí lídra v námořní nákladní dopravě.

Díky moderním přístavním zařízením a účinným systémům manipulace s nákladem se město stalo spolehlivým lídrem v námořní logistice, přitahuje globální hráče a upevňuje svou pověst klíčového bodu v globálním obchodu a dopravě. „Umístění kanceláře v ekonomickém a logistickém centru Číny umožňuje nejrychlejší možnou interakci s dodavateli, výrobci a klienty. V případě potřeby tak můžeme okamžitě poskytnout služby,“ zdůraznil Sun Jun, Country Sales Manager. Natalia Shmanevskaya, ředitelka pobočky, uvedla: „AsstrA s potěšením otevírá své brány partnerům ve městě s dynamickým podnikatelským prostředím a konkurenční hodnotou v globálním obchodu.

Mezi klíčové oblasti zaměření kanceláře Shenzhen patří CN-KZ, CN-PL, CN-DE, CN-IN a CN-US. Kancelář nabízí řešení pro průmyslová odvětví, jako je hi-tech, móda a krása, ocel, dodávka nábytku a domácích potřeb a také přeprava zařízení. Naše rozsáhlé zkušenosti s prací v různých odvětvích nám umožňuje efektivně obsluhovat širokou škálu klientů prakticky na jakékoli trase.“

ZDroj :Asstra