Kardex

[quote]Raketový nárůst prodejů přes internet přináší pro firmy z oblasti e-commerce celou řadu výzev. Patří k nim například rychlost a přesnost vychystávání objednávek, a to kromě jiného proto, že náklady na vychystávání objednávek představují cca 50–70 % nákladů na práci operátorů.[/quote]

Nezanedbatelný je také jejich přímý dopad na spokojenost zákazníků i obsluhy.  Právě proto se firma Kardex již před časem rozhodla uvést na trh několik řešení určených právě pro sektor elektronické komerce. Patří k nim například Vertical Buffer Module LR35, který představuje výhodnou alternativu miniload systémů, nebo komplexní systém FramePick 4 Wholesale (kde je systém LR35 doplněn o systémy navádění obsluhy, tedy systémy Pick / Put-to Light a pevné rámy pro uložení zboží).

Kromě řešení pro přípravu a vychystávání zboží se ale firma Kardex pokusila nalézt i odpovědi na v současné době jistě velmi aktuální otázku správy a zpracování vráceného zboží. Také pro tyto aplikace byla vytvořena standardizovaná řešení. Díky nim je možné zjednodušit procesy zpětné logistiky a vrácené zboží je zpracováváno efektivněji, minimalizují se náklady na zásoby a nároky na pracovní sílu a prostor.

 

Více informací o systému LR35

 

Více informací o automatizaci zpětné logistiky

 

 

Zdroj: KARDEX