Invoitix

Použití papíru a tužky při plánování nakládky je vhodné při jednoduchých výpočtech. Při mnoha nákladech různých rozměrů však mohou být tradiční nástroje nejen problematické, ale především časově náročné a zatížené finančně nákladnou chybou.

 Pomoc nabízí aplikace Goodloading, která umí spočítat, zda se daný náklad vejde na návěs nebo kontejner a uvede nejoptimálnější uspořádání nákladu. Pomocí aplikace Goodloading může firma nejen ušetřit čas věnovaný plánování nakládky, ale také generovat vyšší zisk.

Tvůrci aplikace připravili speciální akci pro firmy z České republiky. Stačí použít tento registrační formulář a a získat 7 dní bezplatného přístupu. Po uplynutí této doby můžete svůj bezplatný přístup prodloužit na 3 měsíce.

Jak Goodloading funguje?

 Prvním krokem v aplikaci je přidání seznamu nákladů a výběr vhodného nákladového prostoru. Program během několika sekund uloží náklady tak, aby došlo k maximálnímu využití dostupného prostoru. Celý návrh dispozice se zobrazí v 3D vizualizaci s potřebnými údaji o nákladu – množství volného a obsazeného prostoru v m² a m³ nebo počet naložených zásilek včetně jejich hmotností. Goodloading funguje online, všechna data ukládá do cloudu a k jeho provozu potřebujete pouze počítač s přístupem na internet.

Další funkce dostupné v aplikaci:

  • doporučení jiného nákladového prostoru, který pojme daný náklad;
  • možnost ručně pohybovat nákladem pomocí myši;
  • možnost uložit často používané nákladové prostory a náklady na Vašem účtu;
  • možnost ukládat a upravovat vytvořené projekty;
  • možnost sdílet vytvořený plán s kýmkoli ve formátu PDF nebo pomocí odkazu.

Proč se vyplatí vyzkoušet Goodloading? 

„Podle názorů uživatelů využitím aplikace Goodloading ušetříte až 30 minut v porovnání s plánováním stejného projektu, které je provedeno ručně,“ říká Bogumił Paszkiewicz, CEO Goodloading. Dodává, že „použití Goodloading Vám umožní lépe spravovat dostupný prostor a následně generovat další úspory.“

Máte dotazy k aplikaci? Napište na info@goodloading.com.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP