Cenu „Logistics Leader of the Year“, jejímž sponzorujícím partnerem je společnost STILL, získali Axel Frey a Harald Seifert z rodinné firmy Seifert Logistics Group. Ocenění je určeno podnikatelům a podnikatelkám, kteří zásadním způsobem ovlivňují budoucnost intralogistiky.

Hamburský specialista na intralogistiku STILL se od letošního roku stal sponzorem ocenění „Logistics Leader of the Year“. Porotu letošního ročníku nadchla filozofie „zaměstnanci na prvním místě“, kterou v rámci nového strategického směřování rodinné společnosti Seifert Logistic Group uplatňují její generální ředitel Alex Frey a předseda dozorčí rady Harald Seifert.

Oba ocenění se již několik let důsledně a s velkými ekonomickými úspěchy zaměřují na rozvoj svých zaměstnanců, digitalizaci a udržitelný růst. Podle vyjádření poroty je to signál budoucí životaschopnosti celého odvětví, kterým zároveň udávají směr zejména v oblasti logistiky střední velikosti. Prestižní ocenění předal v rámci slavnostního večera v Berlíně Frank Müller, senior vice president sales & service business development STILL.

STILL pomáhá inovátorům posunout se na vyšší úroveň

„Vydávat se novými cestami je součástí DNA společnosti STILL již více než 100 let – jak v oblasti technologií a produktů, tak i s ohledem na vedení společnosti a podnikatelskou zodpovědnost,“ vysvětluje Dr. Florian Heydenreich, executive vice president sales & service STILL EMEA. „O to více nás těší, že můžeme tímto oceněním pomáhat inovátorkám a inovátorům v oboru na jejich cestě a dopřát jim pozornost veřejnosti, kterou si zaslouží,“ doplňuje Frank Müller. Záměrem tohoto ocenění je totiž poskytnout prostor inovátorům v oblasti intralogistiky pro vytváření a rozvíjení svých nápadů a dosáhnout nových úrovní. Zejména v ekonomicky náročném období, jako je toto, jsou podnikatelská odvaha, vize a inovační síla důležitější než kdy jindy. Celé odvětví intralogistiky musí být připraveno na budoucnost.

Zdroj: Reliant

DPP