Zdroj: syba.cz

Hodnocení certifikované národní soutěže Obal roku se blíží. Soutěžit se bude v řadě kategorií, důraz je kladen na inovační řešení, ať už se týkající technologie, materiálu či konstrukce obalu. Zvláště u spotřebitelských obalů hraje velkou roli design. A protože designových soutěží je po světě velké množství, podívejme se dnes za inspirací na GDUSA 2018 American Package Design Awards.

GDUSA American Package Design Awards je soutěž, která se zaměřuje na obalový design. Design obalu porota posuzuje komplexně, tedy jak ze stránky strukturálního, tak i grafického designu, včetně marketingových kritérií.

Ocenění pro Brandimage

V letošním ročníku získala hned několik ocenění společnost Brandimage, která se zabývá tvorbou a poradenstvím ohledně visual communication a brandu klienta. Tři ceny, které společnost získala jsou na produkty společnosti 7 Eleven, Inc., jenž patří především na americkém trhu k předním řetězcům v maloobchodním prodeji.

Design prodává příběh

Společnost má s podporou značek velké zkušenosti, tak i u nových redesignů vsadila na propojení nápadu a pěkného designu ve spojení se silným příběhem brandu. Výsledným designovým řešením je nový vzhled, který je neodolatelný pro děti všech věkových kategorií, ale zároveň vzbuzuje i nostalgické vzpomínky.

A pokud nestačí inspirace Brandimage obaly, všechny oceněné obaly na  GDUSA 2018 American Package Design Awards najdete zde.

Zdroj: Syba.cz

DPP