Zdroj: Freeimages.com
DPP

[quote]Bemis Company, Inc. patří ke globálním hráčům na světovém trhu s obaly. Na světě má 56 poboček s více než 16 000 zaměstnanci. K nejnovějším produktům tohoto giganta patří inovativní ultra průhledná folie, kterou lze uplatnit např. při výrobě stojacích sáčků. Vzhled folie však není jejím jediným benefitem. [/quote]

Technologie výroby, která byla uplatněna při výrobě nové folie Encore™ kombinuje excelentní čistotu vzhledu se snadnou recyklovatelností materiálu. Je tedy vhodná zvláště pro klientelu, která klade důraz na image produktu ve spojení s jeho celkovou udržitelností a dalšími environmentálními aspekty.

Nový typ PE folie

Encore™  je ultra čistá recyklovatelná folie vyrobena na bázi PE. Folie svým složením i technologií výroby splňuje podmínky, tak, aby mohla být recyklována prostřednictvím stávajících odběrových systémů Store2Recycle. I z hlediska mechanicko-fyzikálních vlastností nabízí technologie řadu dalších benefitů – nízký zákal, dobrá tuhost a vysoký lesk.

Stojací sáčky z nové folie

Folie Encore ™, která dopomáhá při dosahování cílů tolik potřebné udržitelnosti, je v současné době k dispozici již na trhu. Zvláště vhodná se ukazuje při výrobě stojacích sáčků  na čisticí prostředky, krmiva pro domácí zvířata, cukrovinky apod.

Zdroj: Syba