Den plynové mobility Pražská planáreská - Michle

Po roční přestávce způsobené pandemií covid-19 se 7. září 2022 uskuteční v areálu Pražské plynárenské v Praze 4 – Michli další Den plynové mobility.

Cílem akce, která je určena pro odbornou veřejnost, je představit technologické novinky spojené s plynovou mobilitou, podporovat povědomí o výhodách plynových pohonů jako alternativy ke konvenčním palivům především v kontextu ekologie a úspor a posilovat spolupráci zainteresovaných subjektů napříč oblastmi komerční i veřejné sféry s cílem rozvoje využívání plynů v dopravě. Hlavním tématem letošního ročníku jsou tzv. obnovitelné plyny, konkrétně vodík a bio varianty CNG a LNG.

Návštěvníci z řad firem, veřejné správy, oborových organizací, politické reprezentace a médií se budou moci zúčastnit nejen mnoha odborných seminářů, ale prohlédnout si také expozice technologií a aktuální i připravované nabídky vozů s plynovým pohonem na českém trhu. Akce rovněž nabízí jedinečnou příležitost konzultovat své dotazy přímo s jejich zástupci. Zájemci se tak dozví detailní informace nejen o výhodách plynové mobility a ekologických přínosech, ale také o možnostech nákupu technologií, servisování nebo o plnicí infrastruktuře a jejím dalším plánovaném rozvoji.

Pro další informace a registraci navštivte web: dpm2022.cgoa.cz.