[quote]Nevšední konstrukce, kvalitní materiál a černobílá kombinace s laserovým výsekem – tak lze popsat další vítězný exponát v dárkové kategorii soutěže Obal roku, který přihlásila společnost XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. Dárkový design již byl úspěšně odzkoušen na veletrhu Reklama Polygraf Obaly, kde zaujal víc než vlastní dárek, jak to u úspěšných obalových konceptů bývá.[/quote]

 

Obal je jednou z možností, jak se stát srdcovkou nebo volbou číslo jedna pro klienta. V Xeroxu posouvají jakékoli technologické i designové hranice rádi. Obaly, které byly vytvořeny pro výstavu Reklama Polygraf, jsou toho důkazem.

 

Digitální technologie v 21. století vítězí

Digitální tisk obalů nabízí neuvěřitelný prostor pro kreativitu a fantazii. V dnešní online době se spousta z nás snaží zaujmout zákazníky jinak, přebít konkurenci. Propracované obaly pro ni i pro něj na miniaturky ginu a whisky využívají všechny výhody digitálních technologií.

 

Úspěšnost konceptu zajištěna kvalitou designu, tisku a laserového výseku

Oba obaly jsou potištěny bílou barvou na stroji Xerox Iridesse. Následně laserový stroj Trotec Speedy 360 vysekne jejich ladná těla do nejmenšího detailu. Vzniká tak vtipný jiný a skvěle odvedený obal, který lze s malou úpravou konstrukce použít v podstatě na jakoukoliv lahvičku s čímkoliv.

 

Zdroj : SYBA