Invoitix

Přední světový výrobce tiskových a balicích technologií, BOBST představuje nejnovější inovaci svých lepiček řady EXPERTFOLD 50 l 80 l 110. Evoluční řešení známé technologie, je určeno pro polygrafický a obalový průmysl.

Nová generace vysoce modulárního a extrémně všestranného lepicího stroje EXPERTFOLD je vybavena řadou nových funkcí. Výsledkem je i výkon stroje, který dosahuje rychlosti až 450 m za minutu. Díky své modularitě nabízí také možnost přidat odpovídající periferie umožňující prakticky každému na míru vytvořit kompletní, vysoce výkonnou linku.  K nejznámějším perifériím patří především moduly ACCUBRAILLE po ACCUCHECK, SPEEDWAVE a GYROBOX.

Inovovaný ergonomický design

Díky novému designu a úpravám byla ergonomie stroje EXPERTFOLD vylepšena a podlaha stroje snížena. Současný design poskytuje maximální bezpečnost a uvolňuje prostor v zadní části stroje. Kromě toho je stroj nyní vybaven pneumatickými podavačovými rampami, které snižují pracovní zátěž operátorů a zkracují dobu seřizování stroje o 20 %. Tyto a mnohé další změny dělají z EXPERTFOLDu ještě modernější a dokonalejší verzi, než byl ve své předchozí generaci.

Rozšíření benefitů pro uživatele

Kromě zřejmých výhod pro obsluhu a zkrácení seřizovací doby, přinesla nová ergonomická konstrukce i zvýšení přesnosti nastavení stroje. Benefity jsou i uživatelská přívětivost a praktičnost, oboje zároveň hraje důležitou roli při vytváření udržitelného pracovního prostředí. Integrované komplexní digitální řešení BOBST SPHERE umožňuje nejenom jako současná platforma načítat opakované úlohy, ovládat funkce stroje apod., ale má i vylepšený přístup k přesným údajům o výkonu, technických charakteristik i výkazům. Zajišťuje také vzdálenou pomoc s vysokou prioritou. SPHERE bylo navrženo tak, aby zahrnovalo celou řadu dalších funkcí, které budou součástí platformy BOBST Connect a umožní efektivní datový tok mezi fyzickým zařízením a digitálními řešeními pro rychlou a transparentní komunikaci v celém dodavatelském řetězci a optimalizaci celého výrobního workflow.

Zdroj  :SYBA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP