V GO! neustále pracujeme na tom, aby byl čas na straně našich klientů. Obzvláště na straně těch zákazníků, pro jejichž podnikání jsou rychlost a čas životně důležité. 

Do 24 hodin nebo v den objednání

Zajišťujeme expresní import a export zásilek. Ať už je váš dodavatel z druhého konce Česka nebo Evropy, náhradní díl vyzvedneme a doručíme do 24 hodin! V případě přímé jízdy vám dodáme komponent ještě v den objednání.

Součástky na zavolání

Pohotovostní skladování je řešení, které významně zrkacuje dobu dodání nezbytných komponentů. Abyste nemuseli čekat na dodání důležitých dílů do průmyslového či zemědělského stroje od dodavatele, uskladníme nezbytné součástky v našem GO! skladu v Česku či Německu. Na zavolání pak náhradní díl dovezeme na místo použití přímo ke stroji, ať už do výroby nebo na pole.

Důležitá podpora pro vaše techniky

Jsou vaši technici neustále v pohybu? V případě zjištění závady na některém ze spravovaných zařízení, připravíme technikovi součástku k vyzvednutí. Náš sklad se nachází na strategickém místě v Praze Hostivicích a je tak snadno dostupný, až už působíte v Praze nebo obsluhujete celou republiku. Nebo náš GO! kurýr doveze díly až k vašemu technikovi.

GO! Warehouse

je moderní skladování pro krátkodobé či dlouhodobé potřeby skladovacích míst. Nabízíme skladování s následnou distribucí, dočasný celní sklad, cross dock či kompletaci zboží.

Jsme tu pro vás 24/7 a rádi vám poradíme s optimálním řešením vašeho skladování či logistiky.

zdroj : GO!