Zdroj: GO!

GO! Express zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2017. Obrat vzrostl meziročně o 10 %. Nárůst počtu přepravených exportních zásilek činil 30 %. Importní zásilky ve stejném období zaznamenaly růst o 95 %. Prioritní i nadále zůstává rychlost přepravy a s tím spojená spokojenost zákazníků. Podle slov Executive Directora společnosti Martina Koči se podařilo po strmém nárůstu personálu, na konci roku 2017, firmu stabilizovat v oblasti personalistiky a lidských zdrojů.

Nejdůležitější událostí loňského roku bylo stěhování do nově vybudovaných prostor v Hostivicích u Prahy. Společnost tak získala nové kancelářské, a především větší skladové prostory. Trojnásobně se tak zvětšila plocha určená pro handling, skladování a fulfilment, která nyní činí přes 2 000 m². Nový logistický areál v Hostivici má ideální napojení na pražské letiště, dálnice D5 a D6 i na Pražský okruh. GO! má od roku 2012 4 pobočky. Prahu – Hostivice, Prahu 6, Plzeň a Brno. Stěhování proběhlo v první polovině roku tak, aby nebyly omezeny žádné stávající činnosti českého HUBu. Na rok 2018 plánuje GO! rozšíření svého produktového portfolia o těžké a objemné zásilky.

Anotace:

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Brně, Praze a Plzni.

DPP