GO! Express & Logistics je mezinárodní přepravce expresních zásilek. Na evropském trhu působí už více než 35 let. Na tom českém slaví letos dvě dekáty působnosti. A přesně tak dlouho odměňuje své klienty ve věrnostním programu.

„Naši klienti jsou to, co tvoří náš servis. S každým atypickým požadavkem posouváme naše služby, za hranice toho, co nabízí běžní přepravci. Protože jsou naší specializací mezinárodní expresní přepravy, rozhodli jsme se, že budeme každou takovou zásilku odměňovat. Vytvořili jsme tak motivační systém odměňování, ve kterém si odměnu vybere každý podle svého uvážení. Je na klientovi, jestli si za své zásilky vybere nějakou drobnost, nebo body nastřádá a udělá si radost hodnotnějším darem,“ komentuje službu Let’s GO! obchodní ředitelka GO! Express & Logistics, Kateřina Benešová.

GO! v rámci věrnostního programu Let’s GO! automaticky přiděluje body do katalogu za každou expresní mezinárodní zásilku. Každý klient se do programu může zaregistrovat a sledovat své bodové konto. Odměny si pak vybírá hned z několika kategorií od domácnosti přes elektroniku po vybavení na sport či zahradu.

„Za ta léta už víme, co jsou oblíbené odměny. Jdeme však s dobou. Mezi oblíbené odměny před deseti lety patřily například ty druhy elektroniky, které dnes už prakticky nikdo nevyužívá. Každý rok katalog aktualizujeme podle trendů a zpětné vazby našich klientů. Velkou výhodou Let‘s GO! je, že body sbírá ten, kdo fakticky zásilky odesílá. Nerozlišujeme, zda se jedná o majitele společnosti, sekretářku či recepční. Odměňujeme každého, kdo nám svěřuje zásilky,“ dodává za PR, Kristýna Cyprisová.

Do věrnostního katalogu se může prostřednictvím webových stránek zaregistrovat každý zákazník GO! Express & Logistics.