Invoitix

GO! Express & Logistics podpořilo veřejnou sbírku města Plzně v rámci projektu Pomáhající Plzeň, který podporuje lidi v tíživé bytové situaci i válečné uprchlíky z Ukrajiny. Částku ve výši 70 tisíc korun věnovala městu Plzni firma GO! Express & Logistics, s. r. o. Symbolický šek převzal z rukou jednatele Martina Koči náměstek primátora David Šlouf.

„V evropských municipalitách, ve kterých je naše společnost nejvíce aktivní, tedy v Praze, Varšavě, Berlíně a v Bratislavě, jsme nabídli pomoc jak logistickou, tak materiální či finanční. A protože controllingové centrum naší skupiny se nachází právě v Plzni, rozhodli jsme se darovat částku 70 tisíc korun také do veřejné sbírky města Plzně. Chtěl bych poděkovat zaměstnancům, kteří se na této pomoci podíleli, a také pobočkám GO! ve Švýcarsku a v Dortmundu, které do sbírky přispěly největší částkou,“ řekl Martin Koča.

Další možnosti pomoci GO! Express nabídlo formou nově otevřených pracovních pozic v jejím distribučním centru v pražské Hostivici a pobočce ve Varšavě. „Díky tomu máme například kolegyni z Ukrajiny, která se stará o plynulý chod naší kanceláře a dělá podporu našemu zákaznickému centru. Další města, která jsme se rozhodli podpořit finančně, jsou Hostivice a Praha,“ doplnil Branch Manager GO! Express & Logistics František Tomášek.

Za město Plzeň převzal šek na 70 tisíc korun náměstek primátora David Šlouf, který za vznikem veřejné sbírky stojí. „Jsme velmi rádi za tento finanční příspěvek, stejně tak za všechny ostatní dary. Solidarita lidí je obrovská, přispívají fyzické i právnické osoby a také neziskové organizace. Za všechny příspěvky děkujeme,“ uvedl. Podle něj je na účtu sbírky momentálně přes 3,2 milionu korun.


Zde si můžete přečíst také celou tiskovou zprávu města Plzně s podrobnostmi o veřejné sbírce.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP