[quote]Úspěšné představení nových inovačních řešení pro skladování a dopravu zboží od Schoeller Allibert na veletru LogiMAT 2018.[/quote]

Na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu představila společnost Schoeller Allibert výběr svých inovativních produktů zhruba 55 000 návštěvníkům, kteří se zúčastnili veletrhu.

Mezi nejvýznamnější novinky v nabízeném sortimentu patří nová plastová paleta RackPal 1208 M pro automatické logistické procesy, skládací velkoobjemový kontejner Magnum Optimum 595 a Combo Fructus, nový meziproduktový kontejner (IBC). Ten je zvláště vhodný pro skladování a dopravu ovocných šťáv nebo rajčatového pyré.

Mezinárodní veletrh Intralogistics Solutions a řízení procesů LogiMAT se konal již po šestnácté a opět zaznamenal velký úspěch jak pro organizátory, tak pro vystavovatele. Více než 55 000 lidí navýšilo čísla návštěvnosti o více než 50 procent od roku 2015 do roku 2018. Podle nezávislého výzkumného ústavu Wissler & Partner pocházel jeden z pěti obchodních návštěvníků veletrhu ve Stuttgartu ze zahraničí.

Společnost Schoeller Allibert byla jednou z 1564 firem ze 40 zemí, které prezentovaly své služby a inovativní produkty na 117 000 m2 výstavního prostoru. Veletržní stánek Schoeller Allibert s o rozloze 70 metrů čtverečních se nacházel v hale 6 a přinesl návštěvníkům odpovědi na spoustu jejich dotazů.

Návštěvníci se především zajímali o novinku, plastovou paletu RackPal 1208 M. Tato inovativní plastová paleta může být optimálně integrována do automatických logistických procesů. S hmotností pouhých 14 kilogramů je možné ji ve větším množství uskladnit v regálech. Spolehlivě odolá statickému zatížení až do 6000 kilogramů, takže je široce uplatnitelná pro širokou škálu aplikací – například v potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu.

Všechny oči na Combo Fructus

Na veletrhu LogiMAT představila společnost Schoeller Allibert také plastový kontejner Combo Fructus. Jedná se o nejnovější meziprodukt pro přepravu volně loženého zboží (IBC), který je vhodný zejména pro skladování a přepravu ovocných šťáv nebo rajčatového pyré. Povrchy jsou hygienické, hladké a umožňují důkladné čištění ze základny až k víku. Zároveň je tento skládací IBC kontejner snadno ovladatelný a jeho složení a rozložení zvládne pouze jeden pracovník. Právě schopnost skládání umožňuje, aby byl transportován efektivně, kompaktně a snižoval náklady na logistiku a zatížení životního prostření.

Největší pozornost na sebe strhnul plastový skládací kontejner Magnum Optimum 595. Jedná se o nízký skládací velkoobjemový kontejner, který společnost Schoeller Allibert vyvinula speciálně pro použití v automobilových dodavatelských řetězcích. Díky své nižší hmotnosti, většímu využitelnému objemu a hladkému, ergonomickému designu poskytuje výrazné zvýšení efektivity. Při složení má výšku pouze 295 milimetrů, což je na trhu nejnižší skládací poměr. Až 208 prázdných a 78 plně naplněných kontejnerů se vejde do standardního nákladního automobilu. Pomocí skládacího nástavce Optiframe mohou uživatelé zvýšit výšku kontejneru o 105 milimetrů, čímž se radikálně zvýší užitný objem.

Návštěvníci plní nových zážitků

Moderní veletržní stánek Schoeller Allibert zaujal návštěvníky svým dobře strukturovaným a příjemným rozvržením a lákal ve velkém počtu k návštěvě. Návštěvníci ocenili hlavně atraktivní prezentace produktů a příležitost k prohlédnutí nejmodernějších obalových řešení současnosti v těsné blízkosti.

Moderní veletrh Schoeller Allibert zaujal návštěvníky svým dobře strukturovaným a příjemným rozložením a přitahoval je ve velkém počtu.

      

 

Schoeller Allibert přidal plastovou paletu RackPal 1208 M do svého sortimentu. Je ideální pro automatické logistické procesy.

Combo Fructus, skládací IBC firmy Schoeller Allibert, je zvláště vhodný pro skladování a dopravu ovocných šťáv nebo rajčatového pyré.

 

 

 

 

 

Návštěvníci byli ohromeni skládacím velkoobjemovým kontejnerem Magnum Optimum 595. Společnost Schoeller Allibert ji vyvinula speciálně pro použití v automobilových dodavatelských řetězcích.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Schoeller Allibert