[quote]Začátek roku přinesl krom každoročního zvyšování cen přepravy také zdražení cen za připojištění zásilek. Díky dlouhodobému partnerství s německou pojišťovnou Aktiv Assekuranz Makler GmbH si však GO! Express & Logistics uchovává i nadále stabilní ceny pojištění zásilek.[/quote]

 

Spolupráce se zahraničním německým partnerem umožňuje klientům GO! Express & Logistics klientům čerpat exklusivní podmínky pojištění i na českém trhu.

 

Aktiv Assekuranz Makler GmbH je součástí DROEGE Holding GmbH, který díky svému působení na trhu od roku 1847, disponuje know-how velkého pojišťovacího makléře především v dopravním a logistickém průmyslu.

 

Přeprava s GO! Express & Logistics je bezpečná a spolehlivá. Nicméně, jako každá jiná, s sebou může přinášet možná rizika. Všechny naše zásilky jsou automaticky pojištěny dle mezinárodní úmluvy CMR. Toto pojištění je však omezeno na cca 10 € / kg v silniční a 20 € / kg v letecké dopravě. Pro případy, kdy převážíte zboží vyšší hodnoty, nabízíme nadstandardní pojištění vašich zásilek GO! AllRisk.

 

Zdroj : GO!