Zdroj: Pixabay.com

[quote]Společnost KURZ není jen lídrem na poli výroby ražebních folií, ale jeho produktové portfolio je mnohem širší. Firma je i známým specialistou na dekorace, ale i významným lídrem zabývající se inovacemi v tiskovém odvětví.  V současnosti KURZ představuje na evropském trhu, včetně ČR, další inovaci v podobě nových možností difrakčních ražebních fólií.[/quote]

S foliemi a dekoracemi KURZ se lze setkat nejenom na lepenkových obalech, ale i na plastech a dalších materiálech. Ražební folie však používají i výrobci kosmetiky, nábytkáři, automotiv či textilní průmysl. Velkou oblast zabírají folie bezpečnostní, kde KURZ již přišel s velkou řadou inovací.

Difrakční folie a zvýrazňující efekt

Nové možnosti difrakčních ražebních fólií přináší efektové folie KURZ – Deep Lens a Spatial FX . Unikátní vysoce reliéfní efekty vytvořili profesionálové z oboru managmentu světla z divize OVD Kinegram, která se primárně zabývá vývojem a výrobou bezpečnostních holografických prvků pro high security projekty po celém světě.

Hloubkový vjem na hladké ploše

Možnosti zakázkové výroby designových fólií představují nový trend, který radikálně odliší obaly, etikety či produkty velice výrazně od konkurence. Oba efekty jsou v současnosti nabízeny v provedení pro horkou i studenou ražbu, je možné je mít ve stříbrné, zlaté i transparentní variantě.

DPP