Pohybujete se v oboru logistiky a dopravy už několik let? Vedete logistickou společnost nebo řídíte dopravní procesy a sledujete neustále nové trendy? Tak právě vám doporučujeme studium na Business Institutu, kde si dokonale prohloubíte své znalosti, propojíte teorii s praxí a dokážete nahlédnout i do budoucnosti. Nechte se inspirovat zkušenými lektory a také kolegy ve vašem oboru a začněte studovat program MBA Doprava, spoje a logistika.

 

Základním předpokladem úspěchu je v logistice, stejně jako ve většině oborů lidské činnosti, schopnost přizpůsobit se současným změnám a ochota učit se nové věci. Současná rychlá doba, e-shopy, doručování zboží nejlépe do druhého dne, expanze do zahraničí a další požadavky s sebou přitom přinášejí apel získat v co nejkratší době užitečné a v praxi použitelné know-how. Nejlepší je získat ho přímo od odborníků, kteří se v dané oblasti pohybují několik let a od kterých můžete získat nový pohled na věc.

 

To vše ideálně naplňuje studium MBA, protože právě tyto profesně vzdělávací programy se zaměřují nejenom na prohloubení dosud nabytých znalostí, ale především na získání v praxi využitelných dovedností. Výhodou kombinovaného studia jsou lektorská setkání v podvečerních hodinách v pražských Vršovicích, kde krom získání cenných kontaktů získáte okamžitý feedback.

 

I proto lze jednoznačně doporučit studijní program MBA Doprava, spoje a logistika na Business Institutu. Studium tohoto programu je vhodné pro manažery řídící dopravu a logistiku, dále pro ty, kteří využívají logistiku pro naplňování základních cílů ve firmě, mají na starosti skladování, přípravu balení, distribuci, případně pracují přímo v oblasti dopravních a logistických služeb. K základním okruhům zájmu se řadí efektivní využití logistiky v jednotlivých firemních procesech, dopravní ekonomika, efektivní zavádění logistiky do jednotlivých firemních činností, specifika různých typů dopravy nebo logistika 4.0. Je tedy zřejmé, že právě tento program je prakticky využitelný v široké škále oborů.

 

1. října otevíráme podzimní cyklus kombinované výuky a vy máte příležitost přihlásit se ke studiu za zvýhodněnou cenu. Pokud si nejste jistí, zdali splňujete jako uchazeč podmínky přijetí, přečtěte si zde více. Titul MBA už může být za 1,5 roku váš. Co více řekne o kvalitě výuky než reference našich spokojených absolventů. Jak říká náš absolvent Martin K.: „Pokud by mi někdo nyní položil otázku, zda bych studium podstoupil znovu s tím, co už dnes o studiu vím, moje odpověď by byla jednoznačná: Rozhodně ano a těšil bych se.“

 

Protože MBA programy jsou i pro časově zaneprázdněné podnikatele a manažery, je v nabídce rovněž studium MBA online. Studovat lze přitom 100% online nebo kombinovanou formou. Všichni studenti Business Institutu mají k dispozici unikátní online Studentskou sekci, která slouží jako vzdělávací i komunikační prostředí, v němž si lze snadno vyřídit cokoli ohledně studia. Bonusem ke studiu je i online knihovna s více než milionem titulů, dále tematické přednášky, slevy u partnerů nebo setkání s úspěšnými osobnostmi. Online jsou k dispozici i další studijní materiály a videopřednášky, prezentace, sylaby a bonusová videa.

Posunout se v náročném, ale zajímavém oboru logistiky výrazně vpřed, může být snazší, než se vám až dosud zdálo. Využijte příležitosti a přihlaste se ke studiu MBA na Business Institutu ještě dnes.

Zdroj: Business Institut

DPP