Invoitix

Na mezinárodním železničním veletrhu a konferenci RAIL BUSINESS DAYS ve dnech 7. až 9. června na brněnském výstavišti nebudou chybět velcí hráči železničního odvětví v České republice. Své expozice představí například společnosti jako Správa železnic, České dráhy, ČD Cargo, AŽD a mnoho dalších. Současně záštitu nad veletrhem převzali Hospodářská komora České republiky, Svaz průmyslu a dopravy České republiky a Správa železnic.

„Více než dva měsíce před konáním samotného veletrhu mohu říct, že máme mezi vystavovateli potvrzená velká jména české železnice.  Osobně se po koronavirové odmlce těším, co jednotlivé společnosti v rámci svých expozic na veletrhu představí. Současně jsem velmi vděčný za neméně významnou podporu ze strany institucí jako jsou Hospodářská komora ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Správa železnic. Velmi rychle se nám také plní místo na kolejích. Již nyní mohu předeslat, že venkovní expozice drážních vozidel bude stát za to, “ popisuje Michal Sirovátka, ředitel RAIL BUSINESS DAYS.

V prostorách veletrhu tak uvidí návštěvníci například expozici Správy železnic, která zde přestaví i několik zajímavých kolejových vozidel. 

Dalším významným vystavovatelem budou společnosti za Skupiny ČD. Národní a současně největší tuzemský dopravce České dráhy svou prezentaci nabídne návštěvníkům ve vnitřní části a současně i moderní vlak ze své flotily na kolejích ve venkovní části areálu. Mezi vystavovateli se dále představí Výzkumný Ústav Železniční, ČD – Telematika, ČD – Informační systémy, Dopravní vzdělávací institut a DPOV.

Nebude chybět ani největší český nákladní dopravce ČD Cargo se svým stánkem ve venkovní části a vozidly na kolejích. Svou expozici nabídne návštěvníkům také společnost AŽD Praha, ta například koncem loňského roku představila svůj první autonomní vlak.

Dalšími již potvrzenými vystavovateli jsou například společnosti Alfa Union, Bio-Circle, Dinel, FORM-THERMIT, GERB Praha, PLASMAMETAL, SENSIT a mnoho dalších. 

„Prostor pro další potenciální vystavovatele v tuto chvíli stále máme, ale místa každým týdnem ubývá,“ doplňuje Michal Sirovátka.

Pro více informací včetně nákupu vstupenek, získání vstupu na konferenci a registraci mezi vystavovatele navštivte naše webové stránky www.railbusinessdays.cz.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP