DPP

[quote]Společnost PACCAR Parts představuje nabíjecí stanice pro elektrická vozidla, které podporují celosvětové uvedení elektrických vozidel na trh. Tyto nabíječky jsou navrženy pro bezchybné fungování s elektrickými vozidly DAF za všech podmínek a také pro nabíjení jiných elektrických užitkových vozidel.[/quote]

Nabíječky o výkonu 120 kW a 180 kW jsou určeny pro pohodlné rychlé nabíjení všech elektrických vozidel a jsou určeny pro vozové parky provozované na více trasách nebo dokonce na více směnách. Jednotka 180 kW má dostatečný výkon pro nabití většiny nákladních vozidel za méně než čtyři hodiny.

Od 120 kW výše je většina nabíječek schopna nabíjet až více vozidel současně. Pro provozovatele vozového parku EV je nabíječka 350 kW ultrarychlou napájecí skříní, která dokáže nabít jedno vozidlo s plným jmenovitým výkonem nebo sdílet výkon mezi dvěma vozidly současně. 180kW nabíječka může dokonce rozdělit výkon na tři výdejní stojany.

Na kompletní řadu nabíjecích stanic elektrických vozidel se
vztahuje dvouletá záruka. Většina nabíječek zahrnuje ověření pomocí RFID nebo kódem PIN. Všechny mají mobilní připojení s dvouletým tarifem mobilních služeb. Pro nabíječky je třeba uzavřít dvouletou smlouvu o úrovni služeb.

Zákazníci si mohou zakoupit nabíječky od servisních dealerů DAF a TRP po celém světě. Vybírat mohou z několika rychlých stejnosměrných nabíječek s jmenovitými hodnotami až 1000 V DC. Společnost PACCAR Parts nabízí přizpůsobený přístup k řešením nabíjení, který zahrnuje nejvhodnější možnosti s nabíjecím výkonem od 20 kW do 360 kW. Mobilní nabíječky jsou k dispozici pro zajištění maximální flexibility. Model 50 kW podporuje každodenní provoz jednotlivého vozidla ve středně velkých vozových parcích a ve vozových parcích s náročným využitím.

Zdroj : DAF