Vzdělání nekončí základní ani střední školou. Sebevzdělání by mělo probíhat po celý život. Jak a kde si rozšířit vědomosti a posunout se v kariéře na vysněnou pozici? Od 1. října mohou zájemci o studium studovat na Business Institutu, který otevírá časově flexibilní program MBA Doprava, spoje a logistika.

Co obsahuje studijní program MBA Doprava, spoje a logistika?

Studijní program MBA Doprava, spoje a logistika se zaměřuje na problematiku dopravních a logistických služeb. Po studiu se absolventi uplatní v mnoha oborech. Studijní program je tak vhodný jako navazující studium na vysokoškolské vzdělání I. stupně, kdy si studenti chtějí rozšířit znalosti a nasbírat zkušenosti od kapacit z lektorského týmu, mimo jiné od Ing. Svatopluka Strachoty. Tento špičkový lektor nabyl praxi na manažerských pozicích v oblasti výroby a logistiky, systémů řízení jakosti a zlepšování procesů.

Studijní program pro pracovníky v oblasti dopravy a logistiky

Studijní program MBA Doprava, spoje a logistika není pouze pro čerstvé absolventy vysokých škol. Přihlásit se do něj mohou také lidé na vedoucích a manažerských pozicích a pracovníci dopravních a logistických služeb. Co noví zájemci získají studiem na Business Institutu?

  • Seznámí se s problematikou dopravní ekonomiky, přepravních služeb a logistických procesů.
  • Naučí se používat logistický controlling pro zvyšování účinnosti procesů.
  • Prohloubí si znalosti, jak efektivně využít a implementovat logistiku do firemních procesů, a ještě mnohem více.

Nábor studentů do podzimního studijního cyklu MBA začíná

Nábor studentů probíhá právě v těchto dnech. Již 1. října mohou začít studovat logistiku v kombinované či prezenční formě. Studium je rozděleno do tří bloků a probíhá v moderních prostorách Business Institutu v Praze, případně v kombinaci s e-learningem. Po absolvování programu získají studenti titul MBA, psaný za jménem. Přihlaste se už dnes, jednoduše online.