Zdroj: syba.cz
DPP

OBAL ROKU  2018 je soutěž pro výrobce, dovozce, grafická studia i obalové konstruktéry. Umožní  účastníkům vyniknout, získat mediální prezentaci za více než 100 000 Kč, užívat certifikované logo OBAL ROKU, marketingovou podporu obalu, produktu i podílejících se společností, nominaci do světové soutěže WorldStar Packaging Awards (s přebíráním světového ocenění po mnoha letech opět v Praze!!!) a v neposlední řadě také viditeln

ost na významných obalových akcích….

OBAL ROKU – NEBOJTE SE VYNIKNOUT

Jedná se o jedinou certifikovanoou národní obalovou soutěž s cílem vyzdvihnout  a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení.

…………………………………………………………………………………..

HARMONOGRAM 2018

15.5.   Uzávěrka registrace.

Hodnocení přihlášených obalů během veletrhu REKLAMA POLYGRAF a OBALY 2018 v prostorách letňanského výstaviště (PVA EXPO PRAHA, hala č. 6):

29.5.   Hodnocení KATEGORIE AUTOMOTIVE, PROCESY A TECHNOLOGIE.

30.5.   Hodnocení KATEGORIE: POTRAVINY, NÁPOJE, KOSMETIKA, FARMACEUTICKÉ, PRODUKTY, ČISTÍCÍ A PRACÍ PROSTŘEDKY, ELEKTRONIKA A SPOTŘEBIČE, DÁRKOVÉ OBALY, ETIKETY, POP&POS displeje, OSTATNÍ.

30.5.    Neformální oznámení výsledků soutěže na After judging Coctail Party

4.10.    Předávání trofejí a ocenění na středoevropském obalovém kongresu PackSummit

…………………………………………………………………………………..

OBAL ROKU = VĚC VEŘEJNÁ            

Výstava hodnocených obalů pod tímto názvem bude k vidění letňanského výstaviště v hale č. 6  a to po celou dobu veletrhu REKLAMA, POLYGRAF, OBALY 2018. Hodnocené obaly budou velkoplošně promítány pro veřejnost obalového veletrhu.

JE-LIBO VIDEO?

Letos poprvé možníme účastníkům jejich vlastní představení hodnoceného obalu odborné porotě. Buď videoukázkou, nebo osobní prezentací všech výhod a inovací obalu.

AKCI FANDÍ:  
General Partner: EKO-KOM

Gold Partner: REKLAMA-POLYGRAF-OBALY

Silver Partner: ANTALIS-BRANOPAC, EMBAX-PRINT, EUROBLOCK, FACHPACK, OTK GROUP, SMURFIT KAPPA
Bronze Partner: DS SMITH
Partner: AVA, BRAU BEVIALE, IPSOS, KANTAR CZ, VIKING MAŠEK
Food Contact Partner: POTRAVINÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
Partner of Selection: EKO-KOM
General Media Partner:
PACKAGING, RETAIL NEWS, PACKAGING HERALD
Media Partner:
BEVERAGE&GASTRONOMY, BRANDS&STORIES, ELOGISTIKA-INFO, LOGISTIC NEWS, INSTORE SLOVAKIA, KVASNÝ PRŮMYSL, NOVINY PRO GRAFICKÝ PRŮMYSL, PIVO BIER ALE, POTRAVINÁŘSKÝ OBZOR, PRINT PROGRESS, TRANSPORT A LOGISTIKA