Invoitix

[quote]Přepravní balení patří k nejnáročnějším formám obalů vůbec.Dřevěné, plastové i kovové bedny pro lehké I těžké náklady, palety, krabice z vlnité lepenky, ale i bublinkové, smrštitelné, průtažné či hliníkové fólie – to je jen část sortimentu, která může být přihlášena do kategorie TRANSPORTNÍ A PRŮMYSLOVÉ OBALY soutěže OBAL ROKU.[/quote]

Kdo podává přihlášku?

Obaly mohou přihlásit jak jejich distributoři, tak dodavatelé materiálů i technologií, nebo přímo výrobci obalů a obalových materiálů, případně jejich konstruktéři. OBAL ROKU oceňuje  kvalitně provedená standardní řešení, ale především vývojové trendy, např. zavedení vyšší míry automatizace, digitalizace, využití 3D tisku či vyšší implementace RFID systémů.

Více o soutěži OBAL ROKU

OBAL ROKU je prestižní obalová soutěž na našem trhu určená pro české i zahraniční firmy, které se podílí na zajímavém obalovém řešení.  Cílem soutěže je vyzdvihnout a následně propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na  trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění na galavečeru obalového kongresu OBALKO.

Benefity pro oceněné v soutěži OBAL ROKU zde.

Odborná porota

Porota pro přepravní a transportní obaly je složena z logistiků i obalových

expertů zaměřených na průmyslové obaly. Posuzuje přihlášené exponáty z

pohledu inovace, ochrany produktu, požadavků uživatelů  dopadu na životní prostředí.

PŘIHLAS SE A BUĎ VIDĚT UŽ DNES

Úspěch v soutěži OBAL ROKU dává možnost nominace a je bránou do světové soutěže WorldStar for Packaging.

 

Zdroj : SYBA

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP