Invoitix

[quote]WOF Expo je inovativní B2B akce, která spojuje celý dodavatelský řetězec, zaměřená na vytváření obchodních příležitostí a partnerství v celém regionu „Nové Evropy.“[/quote]

Každý rok se bude stěhovat do jiného města v rámci zemí střední a východní Evropy. Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou příležitost stát se součástí WOF EXPO tentokrát na Slovensku. Podnikání v post-Covid době ukáže, že prosperovat budou zejména společnosti, které se nejlépe přizpůsobí novým výzvám a my věříme, že tato akce bude hnací silou na nastartování nových obchodních příležitostí po složitém ekonomickém období způsobeném COVID-19.

WOF Expo je unikátní obchodní platforma, která spojuje přepravců, maloobchodníků, velkoobchodníků, dovozců a vývozců z důležitých průmyslových odvětví, jako jsou mobilita, zdravotnictví, letectví, zemědělství, stavebnictví, energetika a další, s poskytovateli řešení dodavatelského řetězce, které najdete s WOF Expo pod jednou střechou .

O konferenční program se během tří dnů na čtyřech pódiích postarají TOP řečníci z celého světa. Program WOF EXPO 2021 je postaven na pěti základních pilířích: Digitalizace, E-commerce, Inovace, Green deal a Start-ups.

Digitalizace

Digitalizace logistiky a dodavatelského řetězce je nezbytná k tomu aby se mohl plně rozvinout potenciál 4. průmyslové revoluce. Pomáhá při snižování komplexity logistiky, a zlepšuje transparentnost a systematizaci dodavatelských řetězců.

Inovace

Průlomové inovace neustále pohybují logistikou a v posledních letech jsme viděli několik úžasných transformací. Široká škála inovativních technologií ovlivňuje globální logistický systém tak, aby fungoval rychleji, efektivněji a spolehlivěji.

E-Commerce

Doručení pomocí robotů a dronů, možnost doručení v tentýž den a nebo inteligentní technologie a senzory, již nejsou budoucnost, ale jsou součásti našeho každodenního života. Tato vymoženost má však svou cenu – každý den je na stole otázka, jak zabránit hrozbám kyberkriminality nebo kybernetickým útokům.

Green Deal

Přechod na klimaticky neutrální ekonomiku je skutečně dlouho očekáván. Budeme se zabývat klimatickými riziky a možnostmi nízkouhlíkového rastu.

Start-ups

Poznej začínající startupy, ktere ovlivní logistické odvětví, přinesou mnoho inovativní inteligence a vyvinou inovativní řešení právě pro váš sektor.

Neodmyslitelné součásti WOF EXPO 2021 jsou špičkové networkingový nástroje, které pro účastníky vytváří řadu obchodních příležitostí. Díky špičkovým WOF networkingových nástrojem bude hledání nových kontaktů a navazování nových partnerství mnohem efektivnější a jednodušší než dosud. Do popředí dáváme 1-on-1 Meetings, díky kterým si můžete rezervovat schůzku před aj během eventu, VIP Networking Lounge, kde si můžete rezervovat vlastní prostor pro setkání nebo WOF Connect Cocktail networkingový večírek.

Ti nejlepší z různých sektoru mohou získat prestižní ocenění během WOF Awards Gala. Oceníme nejinovativnější společnosti v oblasti logistiky, e-commerce a dodavatelského řetězce, hned v devíti kategoriích: “Port of the future”, “Air Cargo Excellence”, “Smart Freight Forwarder”, ”Last Mile Expert”, ”Green Impact”, ”Start-Up Hero”, ”Innovation of the Year”, ”Shipping Line Efficiency”, ”Speedy Flow Airport”.

Účastníci z 44+ krajín                             250+ vystavovatelů                 20+ seminárů a panelových diskusí

Budujme kontakty. Dělejme byznys. Tvorme partnerství.

www.wofexpo.com

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP