DPP

[quote]Firma Crown Bevcan Slovakia s. r. o. byla založena v roce 2008 a sídlí v Kechneci. Společnost se zaměřuje na výrobu nápojových plechovek. Portfoliem společnosti je výroba 4 druhů plechovek: 25 cl, 33 cl, 33 cl SLEEK a 50 cl. Současná kapacita výrobního závodu na Slovensku je 1,5 miliardy plechovek ročně.[/quote]

Jelikož byl v podstatě celý GASTRO průmysl markantním způsobem zasažen COVID krizí, tak i výrobní společnosti, které jsou velmi úzce navázány na tento segment museli změnit plány a přizpůsobit své výrobní kapacity tomuto těžkému období. Začátkem roku 2021 oslovila firma CROWN transportní společnosti FM Logistic s požadavkem na uskladnění extra objemu plánované předvýroby. Projekt byl unikátní, a to hlavně z pohledu povahy skladovaného zboží, objemu, velikostí skladovaných palet a v neposlední řadě i nárokem na rychlost reakcí na logistické požadavky.

Kvalitativní audit, který byl nezbytným krokem pro realizaci projektu proběhl úspěšně a vsechny hygienické podmínky byly splněny. Spolupráce začala a jsme rádi, že FM LOGISTIC přispívá svými aktivitami k překonání náročného období, které v současnosti zažívají producenti alkoholických i nealkoholických nápojů.

 

Zdroj : FM Logistic