DPP

Výrobce tiskových strojů Koenig & Bauer a společnost HYBRID Software, poskytovatel inovativních softwarových řešení pro etikety a obaly, spojili své síly při vývoji nového produktu pro archové ofsetové stroje Rapida společnosti Koenig & Bauer.

Nové SW řešení PrintFusion, který se stává účinným řídícím „mozkem“ nových ofsetových strojů Koenig & Bauer posílí SW balík pro předtiskovou přípravu PACKZ a sadu pracovních postupů CLOUDFLOW. Nové softwarové řešení pro obalový workflow představil Sascha Fischer na letošní Sales & Service Conference.

Klíč k optimalizaci pracovního postupu od předtiskové přípravy k tisku

Paralelně s tvorbou desek jsou zároveň všechna tisková data bezpečně a efektivně dodávána do archových ofsetových strojů Rapida. Protože PrintFusion dodává všechna relevantní data nastavení předem, uživatelé těží z této automatizace prostřednictvím kratších časů nastavení a vyšší efektivity mezi změnami úloh. Kromě toho lze parametry tisku pohodlně uložit se všemi daty jobu pro jeho případné následné opakování. Zvýšení efektivnosti řešení je docíleno i díky automatickému získávání dat zakázky z připojených systémů MIS/ERP.

Vyšší optimalizace, nižší chybovost

Systém PrintFusion je založen na strojním učením, tedy na neustálém shromažďování a vyhodnocování dat, takže SW maximalizuje využití tisku a substrátu a zároveň neustále optimalizuje přesnost tisku. Ofsetové archové stroje Koenig & Bauer Rapida mohou pracovat mnohem samostatněji a s podstatně nižším rizikem chyb než v předešlé generaci. Výhodou pro uživatele je i modul Proofscope. Ten v rámci PrintFusion poskytuje řešení pro měkký nátisk (soft proof), nechybí ani možnost bezproblémové online komunikace na bázi prohlížeče pro bezproblémové kompletní obalové workflow.

Zdroj: SYBA