Dnešní společnost funguje ve znamení rychlé konzumace obsahu. Žádá si dostupnost materiálů kdekoliv, preferuje časovou nezávislost a co víc, bezpečnost dat je pro ni velmi diskutovaným a důležitým tématem. Pokud uživatel k běžné službě navíc získá i bezkonkurenční přidanou hodnotu, má pocit výjimečnosti a nadhledu nad aktuální dobou.

Jsem Publi 

Jedinečná cloudová platforma plná mKnih. Vytvořím vám vlastní knihovnu, ať už osobní, školní nebo firemní, do které budete následně tvořit digitální materiál jako knihy, vzdělávací podklady, návody, směrnice, cvičení či testy. Ze své knihovny pak můžete dokument sdílet široké veřejnosti, přátelům, celé rodině nebo dokonce i jiné knihovně. Přístupy k dokumentům řídíte sami a komu na svoji knihu či jiný materiál dáte práva, ten se k ní dostane.

Tvorba multimediálních knih

Moje eKnihovna si samozřejmě poradí s PDF i ePub formátem, ale v mém volně dostupném editoru si rovněž jednoduše vytvoříte multimediální knihu. Kromě toho, že je elektronická, umí být navíc multimediální s interaktivními prvky tzv. mKniha (multimediální, mobilní, multiplatformní, moje). Vložíte do ní kromě běžného textu a obrázků i video/audio, animace, schémata, odkazy, matematické, chemické i fyzikální vzorce, cvičení a testy s vyhodnocením.

Aplikace pro čtení mKnih

Multimediální knihu můžete číst na různých zařízeních. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci Publi pro čtení mKnih. Podporuji operační systém iOS, Android, macOS i Windows. K responzivním materiálům se dostanete on/off-line kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení (mobilní telefon, tablet, notebook i PC).

Abych vám zpříjemnila čtenářský zážitek a usnadnila studium, nabízím praktické nástroje pro práci s textem, např. umím text označit barvou, psát poznámky nebo použít automatické citace. Možnost nastavit font, velikost písma nebo pozadí je samozřejmostí.

Řízený přístup díky licencím

Publi ctí autorská práva a proto nedovolí, aby se vaše knihy toulaly volně internetem, pokud tedy sami nechcete a nesdílíte je s tímto záměrem. eKnihovna je současně i e-shop, proto můžete svůj vytvořený materiál prodávat. Knihu před zveřejněním zkontroluji, zabezpečím šifrováním a každému, kdo si ji zakoupí automaticky přidělím licenci.

A teď už není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a začít tvořit, sdílet, prodávat a číst.

Vaše publi.cz

[box type=“info“]

Publi umí: 

– tvořit knihy, včetně videí a audio nahrávek, checklisty nebo testy s vyhodnocením

– zřídit firemní elektronickou knihovnu

– jednoduše a bezpečně sdílet materiály a data svým zaměstnancům, partnerům i zákazníkům

– zpřístupnit i vaše stávající materiály PDF a ePub

– zajistit maximální bezpečnost a kontrolu nad přístupy k materiálům

[/box]

Zdroj : Aura