Zdroj: AsstrA
Invoitix

[quote]Mezinárodní logisticko-dopravní skupina AsstrA-Associated Traffic AG se také v tomto roce bude tradičně účastnit této prestižní události, setkávat se s partnery a kolegy z oblasti dopravy kusových nákladů.[/quote]

Letos se na veletrhu Breakbulk Europe AsstrA objeví ve stánku číslo 343. Specialisté firmy rádi přivítají všechny návštěvníky, kteří navštíví stend AsstrA. Je to dokonalá příležitost k rozhovorům na téma nejnovějších trendů v logistice breakbulk, a také k navázání potenciální spolupráce.

Konference Breakbulk Europe byla zahájena před více než 25 lety. Počet účastníků události systematicky roste. V roce 2016 přitáhl veletrh Breakbulk Europe rekordně vysoký počet kvalifikovaných profesionálů z oblasti – 8 235 účastníků.

Přístav v Brémách je důležitým logistickým uzlem pro automobilový sektor a sektor mořské větrné energetiky. Přes přístav v Brémách jsou pravidelně přepravovány náklady typu breakbulk, tj. velké stroje, součásti průmyslových instalací a ocel. Právě z tohoto důvodu byly Brémy vybrány za hostitele letošního veletrhu Breakbulk Europe, který se do té doby mnohokrát konal v Antverpách.

AsstrA nabízí kompletní rozsah logistických a dopravních služeb, podporujících mezinárodní dopravu velkých a těžkých nákladů. Díky rychlosti a relativně nízkým nákladům je silniční doprava nejpopulárnějším řešením v dané oblasti. Trh přepravy nadrozměrných nákladů a zařízení vykazuje dynamický nárůst z 5 % na 15 % ročně. AsstrA realizuje včasnou dodávku každého nákladu s využitím všech dopravních prostředků, nezávisle na trase dopravy či cílovém místě.

Nejnovější úspěchy firmy AsstrA v oblasti přepravy nadrozměrných nákladů jsou dostupné pod odkazem:

https://asstra.com/press-centre/latest-projects/

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP