Invoitix

[quote]Hledáte zabezpečení objektu, které funguje 24/7? Máte pocit, že fyzická ostraha je nákladná a nepříliš efektivní? Rádi byste předcházeli bezpečnostním incidentům ještě dříve, než k nim dojde? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Taková služba existuje. A navíc vám ušetří.[/quote]

 

Doby, kdy měl celý logistický areál na starosti jeden či dva pochůzkáři, kteří v pravidelných intervalech obcházeli plot, jsou dávno pryč. Trendy moderní komerční bezpečnosti ukazují, že umělá inteligence a další technologie zvládnou lidskou sílu nahradit v plné míře – a ještě o dost lépe. Na rozdíl od pochůzkářů si totiž takové systémy nemusí dávat pauzu, netrpí pracovní slepotou, a navíc vidí ve tmě.

 

Umělá inteligence ve službách vašeho zabezpečení

 

Služba Remote Video Solutions (zkráceně RVS) od Securitas spojuje nejmodernější síťové technologie, umělou inteligenci a know-how největší bezpečnostní agentury v Česku. Do vašeho areálu přináší efektivní kombinaci špičkových kamer s vysokým rozlišením a síťových reproduktorů napojených na dispečink Securitas Operation Center. To znamená, že oblast chráněná službou RVS je pod neustálým vzdáleným dohledem proškoleného profesionálního dispečera Securitas. A co víc, dispečink je softwarově zajištěn systémem na bázi umělé inteligence, která pomocí neuronových sítí eliminuje falešné poplachy. Díky RVS tak ušetříte za zbytečné výjezdy způsobené „vniknutím“ kočky nebo bažanta do areálu.

 

Předcházejte incidentům, než se stanou

 

Hlavním cílem zabezpečení by mělo být aktivní předcházení incidentům. Právě to vám totiž ušetří škody na majetku. Služba RVS na toto myslí, a proto je součástí řešení síťový reproduktor. Představte si následující scénář. Narušitel se pokouší vniknout do střeženého areálu. Jeho pokusu si okamžitě všímá inteligetní kamera se zabudovanou videoanalytikou, která vyšle signál dispečerovi Securitas Operation Center. Vzápětí se ozve z reproduktoru výzva: „Vy v šedivé mikině, vidíme vás! Okamžitě opusťte prostor.“ Efektivita takového odstrašení bývá stoprocentní. A kdyby byl narušitel obzvláště neodbytný, vyšle operátor na místo bez prodlení zásahovou jednotku nebo přivolá policii.

 

Spolehlivější dohled, který vám ušetří

 

Jedinečné spojení špičkových technologií a profesionálního vzdáleného dispečinku znamená, že ušetříte náklady na pochůzkáře – obvykle až několik desítek tisíc korun měsíčně. Za spolehlivější, modernější a bezstarostný dohled tak dokonce zaplatíte méně než dosud. Službu RVS si navíc můžete přizpůsobit na míru. Chcete do systému připojit také kontrolu vstupních a vjezdových bran? Nebo integrovat „zabezpečovačku“, tedy poplachový zabezpečovací a tísňový systém? Není problém. Potřebujete zabezpečit určitou plochu nebo objekt pouze dočasně? Můžete si pronajmout mobilní verzi RVS, která je ideální pro střežení skupinových akcí, liniových staveb, krátkodobých stavenišť či krátkodobě odloženého materiálu a majetku.

 

Chcete vědět víc? Veškeré informace o službě Remote Video Solutions najdete na webové stránce Securitas. Můžete také napsat nebo volat na 724 681 697.

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP