[quote]Aktuálně žijeme ve velmi nejisté době, neustálé změny se staly běžnou součástí našich životů. Ale veletrh BrauBeviale je a zůstane místem setkání, kde se pravidelně scházejí odborníci z branže nápojového průmyslu. BrauBeviale Special Edition proběhne v původně plánovaném termínu od 10. do 12. listopadu 2020 na výstavišti v Norimberku.[/quote]

Přidejte se

Veletrh je zařazen do projektu NOVUMM. Malé či střední podniky mohou získat na svou účast dotaci od agentury CzechTrade, dotace činní maximálně 80 000 Kč. Informace k dotaci NOVUMM naleznete na webových stránkách agentury CzechTrade: https://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm

Podmínkou pro realizaci dotační akce je, aby se vedle individuálních vystavovatelů zúčastnily  ve společné expozici alespoň 3 firmy.

Účast vychází vystavující firmu na zhruba 55 000 Kč. Realizátor společné expozice, zaručí, že stánek odpovídá všem hygienickým předpisům, které je v dnešní situaci nutno dodržovat. Postará se o vybavení, zázemí, kuchyňku atd.

Důležité

Veletrh Brau Beviale proběhne ve speciální edici, bude menší (pořadatel počítá obsadit 3 až 4 výstavní haly), bude ještě více zaměřen na odborné návštěvníky a samozřejmě budou dodrženy všechny hygienické pokyny pro pořádání akcí.

Kontakt pro CZ

V případě dotazů neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletrhu v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o.,
E info@proveletrhy.cz,

T 775 663 548.