DPP

[quote]Nový sklad bude mít plochu 7800 m2, bude vybaven 16 nakládacími rampami, u jedné s možností nakládky kamionu z boku. V areálu je naplánováno minimálně 15 parkovacích míst pro kamiony a 45 míst pro osobní automobily.[/quote]

Areál se nachází v průmyslové zóně Nehvizdy – jih a v provozu bude od dubna 2018. Z hradecké dálnice D11 se sjíždí na exitu 8. Nové logistické centrum splní i náročnější požadavky na optimalizaci logistických procesů, vybavení skladu, komfort pro zaměstnance a další zázemí firmy.

Dojde zde k většímu zaměření firmy na skladovou logistiku, cross-docking, překládky v rámci intermodální dopravy a logistické služby s přidanou hodnotou. Cílem je lépe řídit skladové zásoby, expedovat více zakázek denně a prodlužovat možnosti objednávek ze strany zákazníka, resp. dělat co nejvíce kroků elektronickou formou.

„Větší kapacita skladu nám umožní zaměřit se nejen na nové perspektivní obory e-commerce, ale rovněž proniknout do nových teritorií“, říká Atanasios Ilipulos, obchodní ředitel firmy.

„Do projektu vnášíme naše individuální potřeby a požadavky, například co se týče různých výšek stropů i orientace regálových sekcí skladu určených pro cross-dock a skladovou logistiku a věřím, že se nám povede do nových prostor přenést naše konkurenční výhody a nebýt klasickou uniformní halou, ale místem, které bude plnit přání zákazníků, dodává Alexandros Koranis.

 

GTL je logistická a spediční firma, která pro své zákazníky zajišťuje přepravy mezi Českou republikou a zeměmi Balkánského poloostrova a v posledních 5 letech se stále více zaměřuje i na skladovou logistiku, cross-docking a logistické služby s přidanou hodnotou.