Domů Akce Veletrh Djazagro zlákal i ACMA

Veletrh Djazagro zlákal i ACMA

DPP

22. – 25. dubna 2024 se koná v africkém Alžíru veletrh Djazagro, jehož podstatnou část tvoří i zaměření na potraviny a spotřební zboží. Veletrh oslovuje stále i více zahraničních společností. Je to především díky potravinářskému sektoru, který vykazuje v severoafrickém regionu velký dynamický růst. Na veletrhu nebude chybět ani společnost ACMA (Coesia Group).

 

Potravinářský sektor v severoafrickém regionu se nyní zdá být dynamičtější než kdy jindy a vyžaduje specifická řešení pro balení různých produktů. Potravinářský sektor s výnosy více než 268 miliard USD, predikuje během příštích čtyř let kombinované tempo růstu 9,5 %.

 

Zaměřeno na plnění jedlých olejů

Severní Afrika je domovem mnoha společností působících v průmyslu „jedlých“ tekutin, jako jsou např. oleje na smažení. Právě pro toto odvětví ACMA vyvinula flexibilní řešení LRF-OI, které umožňuje plnění lahví nebo dóz různých typů a velikostí i s různými typy uzávěrů.  Technologie umožňuje rychlou přestavbu díky beznástrojovému plug and play přístupu. LRF-OI je vybaven systémem plnění čisté hmotnosti. Inspekce systému kontroluje každou jednotlivou láhev, což je záruka téměř absolutní přesnosti. Kromě toho stroje ACMA fungují podle smart konceptu plnění, který minimalizuje množství produktu v nádrži prostřednictvím patentovaného řídicího systému, Virtual Level System (VLS). Díky neustálému měření charakteristik, jako je viskozita a teplota se optimalizuje rychlost dávkování produktu, při současném snížení odpadu.


Zdroj: SYBA