Invoitix

[quote]Mezinárodní veletrh obalových technologií FACHPACK je prvním veletrhem na norimberském výstavišti, který zahájí sérii dvoukolejných veletrhů. Nabídne to nejlepší z obou světů, ze světa onsite a online.[/quote]

 

Buďte u toho také! Dovolujeme si pozvat všechny naše čtenáře k návštěvě mezinárodního veletrhu obalových materiálů a technologií, který proběhne v termínu od 28. do 30. září 2021. Vstup na veletrh si zajistíte zdarma po registraci e-kódu FP21CZ na linku: http://www.fachpack.de/en/visitors/tickets/voucher.

 

Ohlasy z obalové branže jsou velmi pozitivní. Konečně je opět příležitost k osobnímu setkání.

Přes 740 vystavovatelů představí v 7 veletržních halách ucelenou nabídku pro procesní řetězec balení průmyslového a spotřebního zboží. Seznam vystavovatelů a jejich produktů můžete shlédnout na https://www.fachpack.de/en/exhibitors-products.

 

FACHPACK je již tradičně doprovázen velmi bohatým doprovodným programem, nejinak je tomu letos. Udržitelnost a digitalizace jsou aktuálně určující témata v obalové a logistické branži. Nebudou chybět velmi oblíbená přednášková fóra PACKBOX (hala 7) a TECHBOX (hala 3C). Navíc budou doplněna o nové fórum vystavovatelů INNOVATIONBOX (hala 4). Nabídnou po celou dobu veletrhu přednášky odborníků a diskuze. Každý den bude v popředí zájmu jiné hlavní téma. Kromě toho díky myFACHPACk budou všechny přednášky také živě přenášeny na digitální platformě. Hala 7 nabídne také zvláštní přehlídku na téma Udržitelný obalový design.

 

V čem se bude letošní FACHPACK lišit?

Výkonný ředitel norimberské veletržní společnosti pan Peter Ottmann se ve svém nedávném videu na sociálních sítích nechal slyšet, že pro NürnbergMesse je cestou do budoucna kombinace veletrhů na výstavišti (onsite) a digitálních formátů (online). Nejinak tomu bude u veletrhu FACHPACK. Tzv. dvoukolejový koncept veletrhu nabízí návštěvníkům možnost být na veletrhu buď osobně, přímo v Norimberku anebo digitálně přes myFACHPACK. Díky digitální platformě myFACHPACK mohou být zákazníci odkudkoli ve spojení s vystavovateli a sledovat online doprovodný program.

 

Pro veletrh je připraven detailně propracovaný hygienický koncept, jehož základem jsou 3G: Getestet, Geimpft, Genesen, tedy otestován, naočkován nebo po prodělané nemoci. Stejně důležité zůstává dodržování odstupu a nošení respirátorů či roušek.

Vstupenku je nutno vystavit si online, při registraci je možno nahrát příslušný doklad 3G a využít tak vstupu na výstaviště pomocí „fast lane“ a zaručit si tak rychlý a bezproblémový vstup.

 

 

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP