Zdroj: Freeimages.com

[quote]Katedra logistiky a automobilové techniky ŠKODA AUTO Vysoké školy se zapojí do vývoje aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Projekt je realizován ve spolupráci se společností DYNAMIC FUTURE s.r.o., která uspěla ve výběrovém řízení a získala na realizaci dotaci ve výši téměř 3 576 000 Kč.[/quote]

27. července 2018 vyhodnotila výběrová komise Ministerstva průmyslu a obchodu návrhy projektů v rámci Výzvy IV., programu Aplikace v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt společnosti  DYNAMIC FUTURE s názvem „Vývoj nového SW od společnosti DYNAMIC FUTURE s.r.o.; Prediktivní plánovací aplikace 4.0.“ uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.

Projekt je zaměřen na vývoj univerzální a snadno nastavitelné, globálně uplatnitelné aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Aplikace ve své podstatě změní princip technologie z dynamického na prediktivní plánování, a to vše v reálném čase.  Tuto technologii nenabízí žádný z globálních hráčů informačních systémů. Výsledkem spolupráce mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a DYNAMIC FUTURE s.r.o. bude funkční aplikace (alfa) a následná komercionalizace a uvedení na trh.