Společnost Yusen Logistics Europe jmenovala Johna Mitchella do funkce Managing Director – Central and Eastern Europe. John pracuje u společnosti téměř 20 let a to na různých pozicích v rámci Yusen Europe, přičemž poslední 4 roky zastával funkci Managing Director, Yusen Logistics (Czech), kde během svého působení dosáhl významného rozvoje společnosti v Čechách a na Slovensku.

Své zkušenosti nyní využije pro další rozvoj regionu střední a východní Evropy, který je z pohledu strategie růstu pro Yusen Logistics Europe jednou z hlavních oblastí.

Managing Directorem Yusen Logistics (Czech) se nově stává Hynek Staněk, který do společnosti nastoupil již v roce 2004. Během této doby působil ve vedoucích pozicích jak operativy, tak business development a od roku 2018 úspěšně řídil oddělení kontraktní logistiky, jenž je v Čechách a na Slovensku klíčovou divizí společnosti.

 

 

 

John Mitchell nový Managing Director CEE uvedl: „Jsem rád, že mohu dál pokračovat v rozvoji, kterého jsme v regionu za posledních několik let dosáhli a srdečně vítám Hynka v pozici MD Yusen Logistics (Czech).“

 

 

 

 

Zdroj : Yusen Logistics