Invoitix

AsstrA Asscociated Traffic AG se připojila k iniciativě pomoci občanům Ukrajiny. Společnost se bude podílet na sběru a dopravě prostředků humanitární pomoci. Zapojení korporátní skupiny vede její ústředí ve Švýcarsku.

Specialisté AsstrA společně s našimi partnery zajišťují dodávky z Polska do ukrajinského města Lviv. Cílem projektu je zajistit centrálně organizovanou přepravu zásilek pro pomoc. Projekt bude realizován především prostřednictvím varšavské kanceláře AsstrA, jejíž tým má nejvíce zkušeností s podporou ukrajinského obchodu a kde zároveň sídlí většina členů ukrajinského týmu korporátní skupiny.

Překládka probíhá ve vlastním skladu AsstrA v polském městě Błonie. Postupem času je plánováno navýšení skladové kapacity prostřednictvím spolupráce s partnerskými sklady.

Na tomto projektu AsstrA spolupracuje s Velvyslanectvím Ukrajiny ve Varšavě. Díky tomuto partnerství se pro vozidla rozvážející zboží do Lvovské oblasti vydávají speciální průkazy pro členy humanitární mise, aby mohli rychle překročit hranice.

AsstrA-Associated Traffic AG vítá partnerství s dalšími přepravními společnostmi a vlastníky skladů, kteří mají zájem přispět k tomuto projektu a úspěšně doručovat pomocné zásilky v průmyslovém měřítku.

Společně za mír!

Zdroj  :Asstra

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP