Společná expozice českých spedičních a logistických firem na veletrhu Transport Logistic v Mnichově, kterou Svaz spedice a logistiky České republiky připravil spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, letos dosáhne nového rekordu. Nebývalý zájem o účast nejenže má za výsledek 21 vystavovatelů, ale někteří dokonce zůstali na čekací listině. Veletrh se bude konat 2. – 5. června.
„Bohužel totiž velikost plochy české expozice už nebylo možné navýšit. Věříme však, že takový počet vystavovatelů přinese také větší počet nových kontaktů a příslibů spolupráce, což je hlavním motivem veletrhu a samozřejmě tudíž cílem účasti,“ uvádí Petr Rožek, výkonný ředitel Svazu spedice a logistiky České republiky.
Také letos se v rámci české expozice aktivně zapojí společnost PST CLC Mitsui-Soko. S jasným cílem představit své komplexní služby v oblasti přeprav, skladování a celní problematiky nabídne návštěvníkům informace o veškerých možnostech v rámci globální logistiky.
„Veletrh Transport Logistic je pro PST CLC Mitsui-Soko jedinečnou příležitostí, jak se setkat s obchodními partnery, načerpat nové poznatky a inspirovat se pro budoucí rozvoj logistických služeb. Česká expozice je v Mnichově vždy hodně navštěvovaná,“ konstatuje Jan Bláha, ředitel přeprav společnosti PST CLC Mitsui-Soko.
Veletrh Transport Logistic v Mnichově je jednou z nejvýznamnějších událostí v oblasti logistiky, dopravy a dodavatelských řetězců. „Účast na tomto veletrhu pro nás znamená další posílení v rámci globální viditelnosti. Setkání s potenciálními partnery, zákazníky nebo dodavateli může vést k zajímavým obchodním spolupracím,“ říká Jan Bláha.
Zdroj: PN MÉDIA