DPP

AsstrA-Associated Traffic AG, přední mezinárodní dopravní a logistická společnost, s potěšením oznamuje přestěhování své kanceláře v Curychu do nových prostor.

Tento krok je součástí závazku AsstrA neustále zlepšovat pracovní komfort pro zaměstnance a klienty. Nová kancelář se nachází na adrese Staubstrasse 15, 8038 Curych.

„V AsstrA zaujímáme jednotný přístup k návrhu kancelářských prostor, což nám umožňuje budovat procesy v souladu s mezinárodními firemními standardy a udržovat povědomí o značce kdekoli na světě. Přemístění naší centrály na nové místo je pro naši společnost dalším krokem vpřed, který zajistí stejné vnímání společnosti klienty a partnery v různých regionech a umožní nám vytvořit efektivnější prostor pro práci a přijímání hostů a všech návštěvníků. do kanceláře,“ řekla Monika Manista, vedoucí divize servisní podpory pro Evropu a Severní Ameriku ve společnosti AsstrA.

Navzdory přestěhování zůstanou telefonní čísla AsstrA nezměněna, což zajistí bezproblémovou komunikaci pro klienty a partnery.

AsstrA zve partnery k návštěvě její nové kanceláře v Curychu, setkání s odborníky společnosti a získání nejlepších logistických řešení pro rozvoj podnikání.

Zdroj: AsstrA