BERICAP představí své inovativní portfolio se zaměřením na osvědčené Clip Aside Tethered Caps Uzávěry spojené s láhví) na BrauBeviale v Norimberku (stánek 219, hala 4) od 28. do 30. listopadu.

BrauBeviale 2023 v Norimberku bude letošní poslední evropskou veletržní zastávkou společnosti BERICAP, jednoho z předních světových výrobců plastových a hliníkových uzávěrů. Společnost bude prezentovat udržitelná a uživatelsky přívětivá řešení pro nápojový sektor pod svým sloganem „Welcome to Captown“. Návštěvníci si je mohou podrobněji prohlédnout v rámci proklamovaného „Beverage Hills“ na stánku BERICAP. Chybět nebudou trendová pevně přichycená víčka (Tethered Caps),líbivé dynamické uzávěry  Sport Caps, ani designové hliníkové uzávěry na vína a alkohol. Každá zóna bude poskytovat komplexní přehled o konkrétní kategorii produktů.

Trendová „Clip Aside Tethered Caps“ určitě osloví

Směrnice EU 2019/904 stanoví, že nejpozději do 3. července 2024, musí na nápojových lahvích o objemu do tří litrů po otevření zůstat plastové uzávěry připevněné. BERICAP je již optimálně připraven splnit tento požadavek a v současnosti již více než 5 miliard nápojových lahví bylo naplněno a prodáno s uzávěry Clip Aside. Toto číslo stále roste, a roste i portfolio těchto typů uzávěrů pro různé druhy hrdel PET lahví( od 26 do 38 mm) v různých kategoriích nápojů, včetně sycených nealkoholických nápojů (CSD), vody, džusů a čajových nápojů, včetně i mléka. V současnosti Clip Asides se využívají na více než 70 plnicích linkách napříč všemi kategoriemi nápojů. Návštěvníky v této kategorii určitě zaujmou „připoutané“ uzávěry BERICAP, zejména možnost 180stupňového otevírání s intuitivní manipulací

Kategorie sportovních uzávěrů se rozšiřuje

Sportovní čepice „Mayence“ a „Biarritz“ a také prémiový uzávěr „Monet“ jsou navrženy pro pohodlnou konzumaci nápojů na cestách. Lze je ovládat jednou rukou (úhel otevření 180°) a jsou i opatřeny charakteristickým prvkem pro detekci neoprávněné manipulace. Jednodílný BERICAP „Biarritz“ spojuje moderní design s intuitivní manipulací a je vhodný pro všechny typy aseptického plnění. Dvoudílný sportovní uzávěr BERICAP „Mayence“ může mít dvoubarevné provedení a je vhodný pro mokré aseptické plnění. BERICAP „Monet“, dvoudílný  (pro oba typy aseptického plnění) prémiový uzávěr, je vybaven dobře viditelným kroužkem proti neoprávněné manipulaci v kontrastní barvě mezi tělem a uzávěrem – a výrazné okénko na uzávěru jasně ukazuje, zda uzávěr již byl uzavřen. Příznivé jsou nové uzávěry i z hlediska recyklace, protože jsou monomateriálového charakteru.

 

Hliníkové a bezpečnostní uzávěry pro trh s vínem a lihovinami

Řada hliníkových uzávěrů MALA hraje důležitou roli v rámci celého portfolia BERICAP na BrauBeviale. Tato kategorie pokrývá řešení od jednoduchých hliníkových uzávěrů ROPP až po vysoce složité bezpečnostní uzávěry. Umožňuje také společnosti BERICAP vyhovět individuálním požadavkům a preferencím zákazníků a nabídnout komplexní řadu dekoračních a designových řešení přímo na míru zákazníka.

Zdroj: SYBA

DPP