Přípravy letošního veletrh BRAU BEVIALE Special Edition jsou v plném proudu. Kromě „klasického veletrhu“, který proběhne v termínu od 10. – 12. listopadu 2020 na výstavišti v Norimberku, bude spuštěna zcela nová digitální platforma MyBeviale (www.mybeviale.com).

MyBeviale propojí analogový a digitální svět a komunitě BrauBeviale bude k dispozici i po skončení veletrhu po celý rok. Během veletrhu mimo jiné přenese přednáškový program do virtuálního světa. Díky této online nabídce budou účastníci veletrhu mít příležitost sledovat zajímavé přednášky živě za počítačem a dokonce se do dění i zapojit.

V tuto chvíli je stále možné přihlásit se na platformu MyBeviale jako „vystavovatel“. Společnosti, které se přihlásí na MyBeviale mají možnost představit svou firmu, výrobky i novinky, základní registrační cena činí 490 EUR. Se zapojením dalších marketingových služeb jako video nebo zveřejnění loga v Online Newslettru se cena navyšuje. Platforma bude aktivní i po skončení veletrhu. V případě zájmu získat více informací k veletrhu nebo virtuální platformě neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele v ČR, paní Naďu Lichte, info@proveletrhy.cz.

Syba, jako partner veletrhu BrauBeviale, bude mít opět k dispozici pro své členy vstupenky na veletrh zdarma. Bližší informace k návštěvě veletrhu získáte začátkem října.

 

Zdroj : SYBA