[quote]DKV Mobility, poskytovatel služeb pro mobilitu v Evropě, nabízí svým zákazníkům prostřednictvím karty DKV +CHARGE přístup k více než 175 000 veřejným nabíjecím přípojkám v celé Evropě. Z toho v České republice jich je přes 400 a další stále přibývají.[/quote]

„Jsem rád, že můžeme našim zákazníkům usnadnit přechod k elektromobilitě a podpořit je v jejich snahách snížit dopad provozu vozových parků na životní prostředí,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service.

Provoz rozsáhlé sítě nabíječek zajišťuje joint venture Charge4Europe. DKV Mobility jeho prostřednictvím spolupracuje na území Evropy s mnoha provozovateli nabíjecích stanic a roamingovými partnery. Firemní zákazníci profitují při nabíjení s kartou DKV +CHARGE z transparentního, automatizovaného vyúčtování od jednoho poskytovatele.

„Unikátní vlastností karty je možnost použít ji kromě nabíjení elektromobilů i pro tankování konvenčních paliv. To ocení zejména firmy se smíšenými vozovými parky nebo s hybridními vozidly,“ doplňuje Lukáš Ondráček.

Pro DKV Mobility je budování sítě nabíjecích stanic zároveň cestou k dosažení vlastních ambiciózních cílů z hlediska ochrany klimatu. Společnost pracuje na tom, aby se do roku 2023 stala klimaticky pozitivní firmou a snížila intenzitu emisí CO2 svých zákazníků o 30 procent.

 

Zdroj : DKV

DPP