[quote]Společnost Gebrüder Weiss odbaví díky novému terminálu v Hradci Králové více zakázek. Plocha o rozloze 2 000 metrů čtverečních je dvojnásobnou oproti doposud využívanému prostoru a zajistí tak snadnější a rychlejší odbavení rostoucího počtu zásilek. Kromě toho nabídne také bezpečnější skladování i úschovu materiálů citlivých na manipulaci a vyžadující specifické podmínky pro dočasné uskladnění.[/quote]

 

Nové prostory umožňují větší objem odbavených zakázek a vyšší kvalitu služeb

Mezinárodní logistická společnost Gebrüder Weiss využívá nově pro svou pobočku v Hradci Králové větší rozšířený sklad pro překládku v nově vybudovaném logistickém parku LiNK v místní části Pouchov. Kvalitu pracovního prostředí pak navíc zvyšují nové moderní kancelářské prostory s rozlohou více než 160 metrů čtverečních. „Přesídlením jsme získali nezbytné kapacity pro optimální zvládání počtu zakázek, který prudce roste. Nové pracoviště nám rovněž zlepšilo podmínky nutné pro další zkracování doby překládky a tím i celkového času potřebného k přepravě nákladů do požadovaných destinací.“ říká Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu.

Gebrüder Weiss: Logistický full service

Terminál v Hradci Králové je jednou z devíti českých poboček logistické společnosti, která působí po celém světě. Od svého vstupu na český trh v roce 1992 si společnost Gebrüder Weiss vybudovala v České republice stabilní pozici a svým zákazníkům nabízí komplexní sortiment přepravních a logistických služeb, včetně speciálních řešení pro mimořádně citlivé zboží. „Portfolio služeb Gebrüder Weiss se neomezuje pouze na přepravní služby, ať už prostřednictvím pozemní, letecké nebo námořní přepravy. Naši pracovníci již dlouhá léta radí výrobcům, subdodavatelům a prodejcům také v otázkách managementu dodavatelského řetězce a vyvíjejí komplexní logistické systémy. V nich jsou integrovány všechny komponenty – přeprava, skladování, informační logistika, doplňkové služby nebo řešení smluvní logistiky,“ dodává Kodada. Ke kmenovým zákazníkům Gebrüder Weiss dnes mimo mnoha jiných patří i řada významných firem v oblasti high-tech technologií nebo v automobilovém a strojírenském průmyslu.

 

Zdroj : Gebrüder Weiss