Invoitix

Skupina GEFCO otevřela 15. června nové centrum v Algeciras jako součást své globální strategie usnadnit svým zákazníkům přístup do Evropy a Maroka. Společnost tak získává zázemí v jedné z klíčových lokalit pro tranzit zboží mezi Evropou a Afrikou. Klientům zde nabídne všechny služby přístavní struktury, včetně tranzitního a celního zastoupení, oddělení pro kontrolu dokladů, monitoringu přeprav a doprovodu zboží z přístavu na místo expedice i využití vlakové dopravy z přístavu Algeciras do zbytku Evropy.

Poloha centra je z pohledu společnosti klíčová zejména vzhledem ke geografickému významu Gibraltarského průlivu, tranzitu na trase Evropa-Afrika-Evropa. Společnost se snaží dosáhnout dvou zásadních cílů: rozšířit svou pozici, stát se hlavním operátorem v marockém koridoru a vytvořit hub v Algeciras, kterým pokryje příjem i distribuci a zajistí rychlé služby i v dobách poptávky po přepravě velkého objemu zásilek.

Michael Koundri, ředitel GEFCO pro marocký koridor, uvedl: „Nové centrum bude k dispozici 24 hodin denně a bude zahrnovat vysokou úroveň zabezpečení s cílem zajistit bezpečný tranzit zboží. V GEFCO věříme, že se dokážeme přizpůsobit specifickým potřebám našich zákazníků a garantovat výjimečný logistický servis.“

Zdroj : Gefco

Reklama v článku VLASTNÍ
DPP