[quote]Společnost GEFCO, světový lídr v oblasti multimodálních řešení dodavatelských řetězců a přední evropský poskytovatel logistiky pro automobilový průmysl, rozšiřuje své klientské portfolio smlouvou se značkou Subaru. Kompletuje tak portfolio značek skupiny Emil Frey v České republice.[/quote]

 

V logistickém centru v Kolíně má již nyní divize FVL společnosti GEFCO na starosti značky Peugeot, Citroen, DS a Opel a stará se o kompletní logistický proces od transportu, skladování, přípravy vozů až po distribuci do dealerské sítě. Po posledním přírůstku v podobě značky Opel, která patří mezi klienty od loňského září, přichází do klientského portfolia další novinka. Od 1. ledna 2021 GEFCO zkompletuje portfolio značek Emil Frey Group a převezme logistické toky také pro značku Subaru.

 

„Jsem moc rád, že se nám podařilo rozšířit spolupráci i na Subaru a dosáhnout tak spolupráce se skupinou Emil Frey napříč všemi značkami. Navzdory současné komplikované situaci v automobilovém průmyslu dokazujeme, že jsme spolehlivý logistický partner a děláme naši práci dobře, skutečně jako „Partners, unlimited“, komentuje novinku v Kolíně Miloš Mrázek, ředitel divize FVL pro klastr Česko- Slovensko-Maďarsko.

 

„Pevně věřím, že přechodem k novému logistikovi nadále udržíme vysoký a bezproblémový standard služeb pro naše autorizované partnery a zákazníky, a navíc bude SUBARU těžit ze symbiózy spolupráce a procesů v rámci celé skupiny Emil Frey“, okomentoval změnu Ing. Jiří Picek, ředitel SUBARU ČR.

 

GEFCO tak od začátku nového roku zajistí pro Subaru kompletní logistické toky, včetně transportu z nizozemského Rotterdamu do logistického distribučního centra v Kolíně, kde budou poskytnuty další služby. Ročně by zde mělo procesem skladování i kompletní kontroly vozů před doručením (PDI – Pre Delivery Inspection) projít na 1000 vozů. Auta kompletně připravená k provozu budou následně v rámci služeb společnosti GEFCO distribuovány do jednotlivých dealerství Subaru.

 

Zdroj : Gefco

DPP