DPP

„Všichni víte, že děláme službu, … naším produktem je obsloužení klienta nejlepším možným způsobem.. produkt jste vy.. vy jste GO!,“ zahájil Martin Koča, CEO GO! Express & Logistics, proslovem oslavy 20. výročí společnosti ve střední Evropě.  

„Před dvaceti lety byl Amazon deštným pralesem a Tesla jednotkou magnetické indukce. Nemohli jste se podívat do Google Maps, a i kdyby v té době už existovaly, neměli byste je jak otevřít. Nejmodernějším telefonem byla tlačítková Nokia 6310. Když jste chtěli někomu říct, jak skvělá byla Vaše dovolená, museli jste jít s někým do hospody a vyprávět mu o tom. Nemohli jste to sdílet na Facebook, protože o myšlence Facebooku v roce 2002 nevěděl ještě ani sám Mark Zuckerberg. Rok 2002 byl prvním rokem Eura…. Byl to rok, kdy GO! Berlín slavilo své plnoleté 18. narozeniny a pan Sacher byl mladší než já teď. Ano, 20 let je jedna generace,“ zakončil projev přípitkem Martin Koča.

Oslava s mezinárodní účastí 

V roce 2002 vstoupilo GO! na český trh a zahájilo tak expanzi do střední Evropy. Za 20 let se pak společnost rozrostla o další pobočky v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Oslav se účastnili také ředitelé polských poboček a CEO Wolfgang Sacher z Německa.

Zdroj : GO!